Fashion

Máme pro vás tipy, co si obléknout na ples!

Zima je období, na které se každým rokem velice těšíme. Mnoho lidí se každým rokem těší hlavně na vánoční svátky nebo na silvestrovskou noc, ale i v lednu a v únoru nás toho mnoho čeká! Nejen, že je svátek všech zamilovaných – Valentýn – ale taky začíná plesová sezona, na kterou je třeba se pořádně připravit. Každým rokem jsou přece plesy hlavně o tom, že člověk komentuje jiné lidi, hodnotí jejich róbu. Proto letos i vy dostaňte deset bodů z deseti – stačí, když si obléknete jeden z našich tipů.

Samozřejmě takových tipů, co si na ples obléknout, je mnoho. My jsme přišly na tři, které vám pomůžou při rozhodování. Navíc jsou to looky, které jsou složeny z takových věcí, které dneska běžně koupíme v obchodech. Jaké outfity to jsou?

Co takhle letos zvolit kostým?

Pokud chcete být letos na plese trochu jiní, pokud chcete být odlišní, měli byste si vzít kostým. Kostýmy jsou v dnešní době skutečně velice populární. Samozřejmě si nemusíte brát kostýmy, které vám někdo ušije, ale kupte si cigaretové kalhoty a k tomu sako ze stejného materiálu. Pod sako dejte vkusnou halenku nebo nějaké body, na nohy lodičky s vyšším podpatkem a do rukou drobné psaníčko.

Dlouhé šaty nejsou nikdy špatnou volbou

Jestliže ale chcete ukázat svou ženskost, sáhněte po dlouhých šatech. Ty nejsou nikdy špatnou volbou, rozhodně jsou lepší volbou, než krátké šaty, které nemá nikdo rád, protože těm, které takové šaty nosí, jenom čouhá zadek. I k dlouhým šatům volte lodičky – dlouhé šaty mají tendenci zkracovat, pokud nemají vysoký podpatek.

Ani tylová sukně nebude špatnou volbou

Dívky si mohou dovolit jít i v tylové sukni, k níž přidají nějaký top, který je na tenká úzká ramínka nejlépe. Opět platí, že je třeba mít k delší tylové sukni lodičky s vyšším podpatkem a nějakou drobnou kabelku. K tylové sukni nepatří sako ani žádný podobný přehoz!