Fashion

Conversky jedou!

Pohodlný a zároveň stylový outfit by chtěla vykouzlit každá žena. Málokdy a málokterá přesně ví, co k tomu potřebuje. Samozřejmě by nejraději zvolila tepláky, ale není zrovna zastáncem stylu, který se v posledních měsících rozeběhl světem, a sice „tepláky nos kamkoliv, i do práce či do školy“. Holt tepláky by se měly stále držet jen v domácnostech a měly by být tím hlavním důvodem, proč s radostí odcházet domů. Není přece lepšího pocitu, než když se můžete z upnutých riflí převléct do volných tepláků.

Nejčastěji vedou u pohodlného outfitu džíny. Jelikož jsou nyní „in“ převážně roztrhané kousky, docílí se ještě většího komfortu. Chvilky, kdy jste si nemohli pohodlně sednout, protože vám džíny byly upnuty v kolenou, jsou s tímto trendem dávno pryč. Upnutá jednobarevná trička se už taky moc nenosí, mezi lepší volby patří tzv. oversize. Jelikož jsou volnějšího střihu, zaručují stoprocentní pohodlnost. Při churavějším počasí zvolte ještě bomber bundu. Její materiál je skvěle provzdušněn, tudíž i s ní dosáhnete maximálního komfortu.

Věčnou otázkou ale zůstává, co si obout? Tenisky jsou skvělou volbou, ovšem které budou ty nejvhodnější? S jakými dosáhneme požadovaného vzhledu? V čem se budeme cítit pohodlně? Velmi populárními se staly Roshe Run botasky od značky Nike. Stejně jako Conversky je má kde kdo, ovšem pro pohodlnější nošení zvolte raději ty od Converse. Vypadají o něco méně sportovně, tudíž jsou skvělou volbou i k sportovnějšímu typu šatů. Samozřejmě je nevolte v kombinaci s plesovými šaty. Ale se šaty s holými rameny rovného střihu jsou perfektní.

Pohodlnosti s nimi dosáhnete vždy, se skoro každým stylem. Proto patří mezi jasné favority, pokud si nevíte rady, co si obout, a to už od roku 1917, kdy byl první vzhled této tenisky navrhnut. Pěticípá hvězdička už září na trhu tedy neskutečných rovných sto let!