Beauty

Které pleťové masky jsou aktuálně nejprodávanější?

Každá žena se denně musí potýkat s řadou problémů. Ty nejhorší se většinou týkají mnoha problémů s pletí, protože přece jenom – dokonalá pleť je sen, kterého jednoho dne chtějí docílit. Proto každým dnem na svou pleť nanáší nejrůznější vodičky, mastičky nebo si bolestivě zkouší vymačkat nejrůznější uhříky nebo černé tečky, kterých se chtějí zbavit opravdu velmi rychle. Jenže mačkání opravdu nepomůže – tím si mohou být jisté.

V poslední době se tato problematika stala velmi řešenou na sociálních sítích ještě víc, než běžně. Na sociálních sítích se totiž rozeběhly publikace nejrůznějších videí, kde na svých obličejích mají ženy zajímavé masky, které však jen tak někde koupit nešly. Až do dnešního dne. Když se přišlo na jediného dodavatele těchto masek, pak se ženy rozhodly, že od něj nakoupí masky na zkoušku. Díky velké spokojenosti a velkému množství prodaných masek se najednou setkáte na mnoha internetových obchodech také s takovou nabídkou. Masky, které si hned zmíníme, jsou tedy hotovým zlatým dolem. Otázka ale je – fungují?

• Černá maska Pilaten

Nejčastěji se aktuálně setkáte s černou maskou Pilaten, kterou najdete na internetu v cenové relaci zhruba od čtyřiceti korun do pěti set. Nejdříve si vezměte na zkoušku tu nejlevnější variantu, abyste pak následně nelitovala vyhozených peněz, pokud by vám černé tečky nevytáhla tak, jak má. Ve většině případů jsou ale ženy spokojeny, protože jejich nosík je bez známky jediné černé tečky. Při pravidelném používání této černé masky se pak zamezí vzniku černých teček úplně. Je třeba zmínit jedno upozornění, a sice takové, že odstraňování masky z obličeje po zaschnutí opravdu bolí!

• Bublinková maska

Další takovou maskou, která je populární na sociálních sítích, je bublinková maska. Ta je skvělá pro hydrataci obličeje, proto zamezíte tak suché pokožce a všem potížím, které se pak následně pojí se suchou pokožkou. Tato maska se však teprve dostává do prodeje, ale už mnoho žen drží ruku na myši od počítače, až budou moci kliknout na tlačítko „koupit“. Maska nabublá na obličeji a pak ji dotekem splasknete.