Uncategorized

Nebojte se síťovaných silonek

I jaro s létem v sobě nemusí nést jen vysoké teploty, ale také se může stát, že se jednoho krásného dne vzbudíte do deštivého rána. Takové dny patří k těm chladnějším a ne zrovna oblíbeným. Nikdo se neobléká rád do takových dní, protože se většinou looky skládají z tmavých barev, z nichž je jen člověku smutno. Navíc se musí i v takových ročních obdobích nosit džíny, které jsou mnohdy nepohodlné. Tedy jedná se jen o ty typy, které v sobě nemají žádnou díru. Roztrhané kalhoty jsou relativně pohodlné, protože díky dírám je naše chůze o něco pohodlnější a lehčí. Někdy se dokonce stane, že při chladných ránech si přece jen chcete obléknout roztrhané džíny, i když do nich bude značně foukat a vy můžete nachladnout. Možnou variantou, která vás může od nachlazení trochu spasit, je, když si pod takové džíny oblečete ještě silonky. Mít pod džíny silonky se stalo nyní velmi populární, protože si dámy začaly oblékat síťované silonky, které dříve nosily pouze „levné dívky“. Nyní se však síťované silonky už nespojují s ženami, které si vydělávají pohlavním stykem, ale naopak se jedná o velmi stylový kousek, který by jist každá žena měla mít v šuplíku. Nemusí se totiž oblékat pouze pod džíny, ale také jistě zapůsobíte, když si je oblečete například k nadkolenkám a k šatům.

Vyhněte se však minisukním a podpatkům

Ovšem přece jen buďte hodně opatrní s kombinováním tohoto kousku. Vyhněte se rozhodně podpatkům, takže lodičky nebo kozačky na vysokém a tenkém podpatku jsou opravdu tabu. Zkuste to raději s teniskami a již zmiňovanými nadkolenkami. Popřípadě tedy tenisky a silonky obléknout pod džíny. Co se týče minisukní a šatů, které nám sahají sotva pod zadek – i této kombinaci se rozhodně vyhněte. Chcete působit jako stylová žena, nikoliv jako někdo, kdo má sexuální profesi.

Takových kousků, na které se musí dávat pozor v otázce kombinování, je velká řada. Proto vždy sledujte, co si na sebe dáváte a jak v tom vypadáte, protože právě tak se můžete vyhnout nemístným poznámkám kolemjdoucích.