Beauty

Jak si dokonale nalakovat nehty

Zatímco pro některou ženu je lakování nehtů za trest, pro jinou je to za odměnu. Během lakování nehtů se totiž ženy musí maximálně soustředit, jinak bude jejich nová manikúra stát za nic. Většina žen si pravidelně dochází do kosmetických salonů, ale některé ženy nechtějí plýtvat penězi za dokonalé nehty, a tak se ptají, jak si v pohodlí domova nehty nalakovat k naprosté dokonalosti. Naštěstí existuje několik tipů, jak na to.  

Nemusíte vlastnit vlastní UV lampu, ve které byste si nehty upravili k dokonalosti. Nemusíte ovládat ani techniku akrylových nehtů, které dokážou původní přírodní nehty zničit. K dokonalé manikúře přijdete i tak, když použijete jenom obyčejný lak na nehty. Jen myslete na několik fíglů a tipů, které vás k dokonalé manikúře dovedou.  

Nejdříve si nehty odmastěte 

Prvním krokem k dokonalým nehtům je odmaštění nehtů. To je třeba udělat před samotným nalakováním. Mnohé ženy si neuvědomují, že nehty jsou mastné, ale je tomu opravdu tak. Pokud nehty dokonale neodmastíte, lak nebude na nehtech držet a po pár chvílích budete mít po manikúře.  

Ideální je použití odlakovače, a to i na nehty, které předtím nebyly nalakované. Vhodné je použít i pilník.  

Nezapomínejte na podkladový lak 

Aby lak na nehtech dokonale držel, musíte mít na nehtech podkladový lak. Je to podobné jako při malování pokojů, taky nejdříve zdi penetrujete, aby barva dlouho vydržela ve skvělém stavu. Nejdříve tedy použijte podkladový lak, který bude základní vrstvou při lakování nehtů. Až poté se vrhněte na barevný lak, který půjde vidět na první pohled.  

Vrchní vrstva bezbarvého laku 

Jestliže chcete, aby lak co nejdříve vydržel ve skvělém stavu a nepoškrábal se, měli byste myslet na vrchní vrstvu, kterou tvoří bezbarvý lak. Poslední vrchní vrstva zafixuje barvu a nehet ještě hezky vyhladí, dodá vyšší lesk.