Life

Jak uspořádat oslavu bez starostí? Vsaďte na rozvoz jídel i úklidovou firmu

Čeká vás velká domácí oslava a vy se už týdny předem děsíte toho, jak zvládnete organizaci? Klid! Stačí využít několika málo triků a vy sami se pak budete cítit jako obletovaný host. Základem je nechtít zvládnout všechno svépomocí a využít bez ostychu rozvoz jídel nebo i úklidovou službu. 

Jídlo je na prvním místě 

Od jídla se v drtivé většině případů odvíjí úspěch oslavy. Pokud jsou lidé hladoví, budou i nervózní, naopak dostatek dobrého jídla vždy vede ke spokojenosti. Rozhodně to ale neznamená, že musíte dva dny před oslavou trávit přípravami v kuchyni. Raději si odpočiňte a svěřte přípravy občerstvení profesionálům. Díky službám na rozvoz jídel navíc můžete každému z hostů vybrat jídlo na míru, takže míra spokojenosti poroste ještě výš. Spolu s jídlem vám navíc dnes již řada firem ochotně doveze i nápoje, takže vám odpadnou hned dvě položky ze seznamu. 

Bez úklidu to nepůjde 

Pokud to u vás doma vypadá běžně jako po výbuchu, před oslavou budou potřebné menší změny. Opět ale není nutné, abyste trávili celý den s hadrem nebo vysavačem. Profesionálové vám ochotně uklidí váš byt, provoní ho a zorganizují během pár hodin, zatímco vy si můžete užívat pohody a věnovat se jiným, zábavnějším činnostem. 

Dekorace volte prakticky 

Pokud chcete párty ducha podpořit i dekoracemi, pak volte takové, které jsou již hotové, ideálně na jedno použití, a jsou výrazné. Zapomeňte tedy na drobné na konfety, které po akci budete muset uklízet, a raději nakupte balonky nebo girlandy, které opticky zaplní prostor, a po oslavě jednoduše vyhodíte do koše. Pokud to charakter vaší oslavy umožňuje, sáhněte i po dekorativních papírových talířcích či kelímcích, které dodají vaší akci téma a zároveň vám usnadní i následný úklid. I ten totiž k oslavám patří, a čím jednodušší bude, tím lépe pro vás.