Life

Jaké stolní hry zabaví celou rodinu?

Chladné sychravé večery si žádají jediné – zapálit oheň v krbu, udělat si kakao nebo čaj, nasypat brambůrky do misky a hrát stolní hry s celou rodinou. Konečně je tu období, kdy se celá rodina může potkat u jedné z oblíbených her, u které se nejen zasměje, ale u které bude mít hlavně pocit, že je vše tak, jak má být. Pokud chcete investovat do nějaké hry, která by zabavila celou rodinu, doporučujeme investovat do níže zmíněných her, které jsou nejen oblíbené, ale také osvědčené – zabaví celou rodinu, a to hned po otevření krabice.

Her je samozřejmě na trhu mnoho, jenže najít mezi moderními hrami kvalitní hru, která nás zabaví, je daleko těžší, než se zapsat do Guinessovy knihy rekordů. Navíc mnozí lidé ani nevědí, co to stolní hry jsou, jelikož hrají neustále na Xboxu nebo PlayStationu své oblíbené hry v digitální podobě.

S Monopoly nikdy nic nezkazíte

Jestli vás čeká dlouhý večer, doporučujeme zahrát si hru Monopoly. Kdo by tuto podnikatelskou hru neznal! Sice se nejdříve na trh dostaly klasické Dostihy a sázky, kde se obchodovalo s koňmi, ale nyní je tu hra Monopoly, kterou lze sehnat i v nových, inovativních provedeních. Ještě donedávna jsme mohli platit jen klasickými papírovými penězi, ale nyní je možné využívat bezkontaktní karty, díky čemuž jsou obchody daleko snazší a rychlejší.

Pokud nechcete utrácet za Monopoly tisíce, můžete zamířit do Pepca, kde mají hru nazvanou “Dobrý obchod”. Hra je na stejný způsob jako Monopoly, platí se zde papírovými penězi, ovšem cenově je zde velký rozdíl. Hru “Dobrý obchod” totiž koupíte do dvou set korun.

Aktivity na party i pro rodinné večery

Malování, pantomima a vysvětlování. To je hra Aktivity, kterou jistě také nemusíme představovat. Opět je možné zakoupit několik verzí, v každé je princip zcela stejný.

iKnow jako novinka na trhu

Pokud chcete prověřit své znalosti a zjistit, jestli jste opravdu tak chytří, jak si myslíte, doporučujeme vám investovat do hry iKnow. Jedná se o hru, do níž si můžete postupně přikupovat otázky, ale už z počátku budete mít otázek zhruba 1600, což je pro začátek dostačující. Okruhy jsou: příroda, historie, film, literatura.