Life

Dokonalá oslava narozenin: Co nesmí chybět?

Už nyní chystáte slavnostní den pro vaše blízké? Čeká vás výročí, nebo oslava narozenin? Podívejte se, co by ve slavnostní den nemělo chybět na programu. Sestavte si svůj ideální den a dopřejte si skvělé zážitky! 

Večerní ohňostroj rozzáří oblohu 

Zábavní pyrotechnika je s námi již několik dlouhých staletí. Stále znamená podtržení slavnostní atmosféry, chvilku pro rozjímání, ale také velkolepou podívanou. Ohňostroje, dělobuchy, dýmovnice do ruky, nebo také prskavky jsou neodmyslitelně spjaty s každým slavnostním okamžikem, který v životě máme. Pro svatební veselí, slavnostní náladu při oslavě narozenin, nebo na firemní večírek, se ohňostroje skvěle hodí. Naplánujte si tento bod jako start večerního programu.  

Fotokoutek spjatý s oslavencem 

Klasické fotky skupinek jsou dosti nudné. Přesto ale všichni rádi sledujeme, jak se naši známí i my měníme v čase. Fotky nám umožňují zachytit jedinečný okamžik. Fotokoutek s falešnými papírovými vousy je ale již dosti profláknutý. Chtělo by to něco lepšího. Popřemýšlejte o tom, co vystihuje oslavence nejvíce. Nachystejte aranžmá ve stylu, které by se mu líbilo. A hurá na fotky! Bude se jednat o rybářské zátiší, horská panoramata, nebo třeba o veselý obývák s mainskou mývalí kočkou?  

Hudba, kterou má oslavenec rád 

Je to velký den jubilanta. I když vy sami nemusíte zrovna hudební vkus, který daný člověk má, dopřejte mu jeho radost. Zajistěte si skupinu, která hraje jeho oblíbené písně. Bude to country, cimbál, dechovka, nebo nějaký DJ? Opět platí, že byste neměli myslet na sebe, ale především na oslavence. Co by mu udělalo největší radost?  

Na oslavu narozenin si můžete přichystat také malé překvapení. Pro každého hosta si přichystejte jeden stírací los a vložte jej vedle talíři, na kterém se bude podávat slavnostní pokrm. Bude si případný výherce přát svou výhru nechat, nebo ji přenechá oslavenci?