Fashion

Jaké kabáty letošní zimu opravdu vedou?

Zima je v plném proudu. Ve vzduchu cítíme nepříjemné mrazíky, teploty padají níž a níž, už dosahují až mínus dvaceti stupňů (ne-li hůř). Letos se zkrátka zimní období vyvedlo se vším všudy. To je dobrá zpráva především pro děti, které si stoprocentně užívají zimních radovánek jako je koulování, sáňkování, bobování nebo stavění sněhuláků či iglú. Rádi jsou hlavně i milovníci sportů, jež si konečně (po tolika letech ne moc dobré zimy) mohou užít to správné lyžování. Na své si přijdou i ti, co milují běžky, snowboard nebo bruslení.

Největším dilematem ale není to, kam se pojede o víkendu, nýbrž jaký kabát zvolit, aby byl „in“, ale zároveň také dostatečně teplý. To je největším problémem zejména u žen. Jaký styl si tedy zvolit? Pojďme začít od třetí pozice.

3. místo: Kabát s klopy

Tento typ kabátu je sice krásný, ale už nějakou dobu padá dolů na nižší pozice žebříčku módních trendů. Velikou oblíbenost zaznamenal na podzim, se zimou už se zrovna moc nepojí. Pokud ovšem nenajdete jiný, neuděláte zas tak velkou chybu ani s tímto. Ke kozačkám vypadá pořád dobře. Zvážit by se měla jen kombinace klop s teniskami.

2. místo: Kožichy

Opět důkaz, že se stále vrací trendy z minulosti. Kožichy jsou totiž opět v kurzu. Samozřejmě ne ty pravé, nýbrž umělé můžete zakoupit snad v každém obchodě s oblečením. Ke kozačkám je opravdu skvostný. Ani s lodičkami se nezmýlíte, pokud ho vytáhnete na velkolepý ples.

1. místo: Hnědé kabáty

Jednoznačnou odpovědí při rozhodování, jaký kabát si koupit, jsou hnědé kabáty. Tato barva opravdu dominuje a je nejlepší volbou. Skvělé jsou převážně typy s rovným střihem. Doladit ho můžete jakýmikoli hodinkami či šálou. Fantasticky vypadá i s kloboukem. Co se týče obuvi, není třeba dlouho rozmýšlet – nazujte si to první, co uvidíte. Kabátu totiž sluší jak kozačky, tak lodičky i tenisky!