Fashion

Křiváky jsou stále na módní scéně

Konečně tady máme to pořádné jarní počasí. Teploty se nám stále zvyšují, což nás dovádí jen k dobré náladě. Jenže s příchodem tohoto počasí musíme dbát i na to, abychom se vůbec dokázali dobře a vkusně obléknout. Sezona zimních kabátů a teplých bund je už dávno v pase, a tak nám nezbývá nic jiného, než se pustit do obměny šatníku. Ten se na změny, jež se ho budou týkat, jistě těší, protože každá sezona se nese ve znamení nových kousků, které doputují přímo do onoho šatníku. Můžeme si konečně koupit trochu lehčí verze džínů či topů, opět schováme dlouhý rukáv nebo příliš teplé svetry, které nám byly skvělou pomocí během tuhé zimy, kdy teploty dosahovaly mínus třiceti stupňů. Nyní je načase, abychom se zaměřili na novinky, které se letos projeví v této sezoně. Mezi nejlepší kousky se i letos bude opět řadit koženková bunda ve tvaru křiváku, protože tento kousek je jednoznačně nadčasový – to musíte uznat všichni.

Volte si takový, který na sobě nemá přehnané aplikace

Každý křivák je jinak navržený. Nejlepší volbou jsou jednoduché verze, které v sobě nesou takový varhánkový vzor, a to konkrétně na ramenou a u zápěstí. Nevolte však křivák, který je posetý nejrůznějšími aplikacemi, jež jsou opravdu nevkusné. Mnohdy se kombinuje zlatá a stříbrná barva a toto není zrovna dobrá kombinace. Také se setkáme s takovými křiváky, které mají na sobě nejrůznější aplikace ve formě kamínků. Vyhněte se taky jim, nepatří do trendy kousků.

Pokud si budete shánět křivák, jistě naleznete velké množství kratších koženkových bundiček. Pakliže nenajdete bundu křivákového střihu, určitě volte tento typ bundy. Kratší bundičky jsou však především pouze pro mnohem teplejší počasí, než se kterým se potýkáme nyní. I když jsou současné teploty opravdu přijatelné, na kratší bundičky to ještě není. Vždyť se říká, že začáteční jaro je jedovaté pro naše zdraví, pokud podceníme oblékání takto ze začátku jara, můžeme se setkat, že při pětadvaceti stupních budete ležet nemocní v horečkách.