Fashion

Oblečení jako maska našich kilogramů. Co nosit, když se řadíme mezi boubelky?

I když platí, že žádná žena se nemá, za co stydět, jsou mezi námi zástupkyně něžného pohlaví, které se stydí především za kilogramy navíc, které se snaží zamaskovat různými způsoby. I když se mnohdy stane, že maskování se nevyvede, je zde také osvědčený způsob, jak kila navíc zahalit. A to konkrétně do oblečení, které lichotí postavě a viditelné nedokonalosti zahalí během chvilky.  

Správná velikost je klíčem ke zdravému sebevědomí 

I boubelky se mohou cítit sebevědomě. Aby však k naplnění tohoto pocitu došlo, je zapotřebí hledat oblečení správné velikosti. Právě volba svetrů, košil nebo džínů menších rozměrů jenom zvýrazňují veškeré nedokonalosti, které chceme naopak zahalit a schovat.  

Ženy mají bohužel tendenci hledat menší velikosti domnívající se, že se za větší musí stydět. Jenže toto není žádný důvod pro stud. Velikost se definuje pouze jedním číslem, výrobci k tomuto číslu však přistupují různě.  

Vsaďte na boty a doplňky 

Svou pozornost při vytváření outfitů, s nimiž se budete promenádovat na ulicích, v kině nebo v kavárně, zaměřte víc jak na samotné oblečení hlavně na boty a doplňky. Správná obuv totiž může postavu opticky prodloužit, špatná ji naopak deformuje. Proto sázejte na vyšší podpatky, nízkým alternativám se vyhněte obloukem.  

Co se týče doplňků, nebojte se barev, vzorů nebo extravagantních prvků. Šátky různých motivů, jiné pokrývky hlavy, čelenky, zajímavé kabelky – to vše má v tomto případě zelenou! 

Vše začíná u spodního prádla 

Abyste dosáhli efektu, kterého dosáhnout chcete, musíte vsadit na adekvátní spodní prádlo. I v tomto případě velmi chybujeme, svou pozornost často zaměřujeme na takové, které nám zrovna dobře nesedí. A to je samozřejmě špatně, protože nám to postavu nehezky deformuje, zviditelňuje nedokonalosti, popostrkuje nedokonalé bříško kupředu.