Beauty

Hledáte rtěnku či lesk na rty, jež dlouho vydrží? Přinášíme tipy na dekorativní kosmetiku

Každá žena ví, že rtěnka – to je součást celkového looku. Většina žen sází na sytě červený odstín, ale pravdou je, že dnes hrají prim matné a temnější barvy. Ať už jste ale zastáncem sytě červeného odstínu nebo si libujete v odstínech hnědé barvy, potěší vás jistě jedna věc, a sice když vám dáme tipy na dlouhotrvající a dlouho držící rtěnky či lesky na rty, které se z vašich úst nesmyjí po prvním usrknutí kávy.  

Nabídka dekorativní kosmetiky je v současné době opravdu plná nejrůznějších produktů a bohužel ne všechny se pyšní dlouhou výdrží. Pokud jste zatím nenarazili na produkt, který by se právě dlouhou výdrží chlubil, pak je načase dát na naše tipy – budete až zírat z toho, jak dlouho jednotlivé produkty vydrží na rtech.  

Lesk na rty od Nudestix 

Pokud si od rtěnky nebo lesku na rty slibujete to, že dojde k jejich optickému zvětšení, doporučujeme pořídit si lesk na rty od značky Nudestix. I když lesk trošku lepí, po chvilce to přejde, ale optické zvětšení rtů zůstane. Rty jsou navíc velice hydratované, což ocení hlavně ženy trpící na suché a popraskané rty. Navíc zbarvení lesku je opravdu ideální. Jistě s produktem budete spokojeni.  

Lesk na rty od Dermacolu 

Dalším leskem na rty, který opravdu skvěle drží, je ten od značky Dermacol. Obecně značka Dermacol se pyšní poměrně dlouhotrvajícími rtěnkami, které na rtech drží, nerozpíjí se a ani se nerozmazávají. Co vás kromě výdrže oslní, tak je vůně lesku. A pokud jste milovníkem třpytek, pak vás jistě potěší i zjištění, že je lesk mírně třpytivý.  

Tekutá rtěnka od Benecos 

Abychom však nezůstali jenom u lesků na rty, přejděme také ke rtěnkám. Jednoznačným favoritem je rtěnka od značky Benecos, která snad nemá žádná negativa. Nejen, že se dobře nanáší a je opravdu krásná svým zbarvením, také nevysušuje, naopak hydratuje a dlouho drží. Tato tekutá rtěnka se pyšní svým matným efektem, který je nyní in.