Beauty

Jaké chyby děláme při nanášení řasenky?

Líčení je pro mnohé ženy stále velký oříšek. I když se líčí dnes a denně, ne vždy je jejich vzhled takový, po jakém sní. V současné době se ženy zaměřují jen na jemné, nude líčení, kdy využijí hlavně řasenku. Jenže i při nanášení něčeho tak banálního, jako je řasenka, se může stát mnoho chyb. Víte, jakých chyb se dopouštíme při nanášení řasenky? 

Každá žena chce vypadat hezky, a tak se zkrátka líčí. Líčení k ženám patří, drtivá většina žen dokonce podstupuje různé kurzy, na kterých se líčit naučí. Jenže ani na mnohých kurzech neřeknou zásadní chyb, kterých se při nanášení řasenky dopouštíme. Víte, co děláme špatně? 

Rozdrolená řasenka po celém obličeji 

Stalo se vám, že vám vaši známý neustále říkali, ať si utřete obličej, jelikož je celý od rozdrolené řasenky? To je bohužel něco, co se stává poměrně často. Ženy si totiž bohužel kupují příliš lacinou řasenku, která je tím pádem nekvalitní. To je nejčastěji důvod toho, proč se řasenka drolí. Nebo za to případně může i fakt, že je řasenka už stará a vyschlá. V případě, že takovou řasenku nevyhodíte, budete chodit s rozdrolenou řasenkou po celém obličeji.  

Koupíme si řasenku s agresivními látkami 

Mnohé ženy říkají, že je z řasenky bolí oči. Jiné se tomu jen smějí, jelikož si myslí, že bolest očí nemůže být z řasenky. Jenže opravdu je to tak – i z řasenky mohou bolet oči. Pokud zjistíte, že vám řasenka nedělá dobře, jednoduše ji vyhoďte a nenoste si ji neustále s sebou. Nejspíše totiž obsahuje agresivní látky, které oči dokážou velmi nepříjemně rozbolet. Hlavně při mnutí oka se látky dostanou víc do oka a můžou způsobit i zánět.  

Neodličujete si řasenku 

Velmi často se ženy dopouští ještě jedné věci, a sice si neodličují řasenku. Jenže to je chyba, které by se neměly dopouštět. Pokud si ji dostatečně nesmyjí a druhý den nanesou další vrstvu, řasy se mohou udusit, polámat a následně zcela vypadat. Je třeba si koupit kvalitní odličovadlo, které dostane z řas řasenku úplně.