Beauty

Bílé zuby dělají dobrý první dojem. Jak je doma vybělit?

Udělat dobrý první dojem je poměrně velký oříšek. Velice se na dobrém prvním dojmu podílí to, co má člověk na sobě. Pokud ženě prosvítá podprsenka nebo pokud pánovi vyčuhuje z kalhot spodní prádlo, první dojem nebude dobrý, stejně jako tehdy, pokud naše zuby křičí o pomoc. I když se to mnohým z nás může zdát povrchní, hezké zuby a milý úsměv se velice podílí na dobrém prvním dojmu. Pokud je vaším jediným problémem to, že zuby nejsou bílé, s tím umíme zatočit.

Existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout bílých zubů. Nejčastěji se chodí na odborné bělení, ale řekněme si pravdu, ne každý má na to, aby mohl několik tisíc korun vyhodit za chvilkově bílé zuby. Vhodnější by tedy bylo, kdybychom si mohli zuby vybělit doma, a to za pomocí čehokoli. Naštěstí to jde. Existuje několik fungujících cest, jak dosáhnout krásně bílých zubů.

1) Dražší pasty na zuby

Myslíte si, že za pastu na zuby by se nemělo utratit víc, jak stokoruna? Pak se nikdy nedočkáte krásně bílých zubů. Nebojte se investovat do zubní pasty, vždyť zuby máte jen jedny a jejich náhrada je poměrně drahá. Raději tedy investujte do kvalitních past, které se navíc výrazně podílí na barvě vašich zubů.

Ideální jsou černé pasty, které v sobě obsahují alespoň procento organického uhlí, které je známé tím, že zuby bělí. Naším kandidátem je například zubní pasta z parfumerie Douglas, respektive dvě pasty, které se nazývají “My WhiteSecret”. Jedna pasta se používá ráno a předchází skvrnám, které způsobuje jídlo během dne, a druhá se používá večer, ta zase zuby ošetřuje a chrání je v noci.

2) Babské rady

Je to samozřejmě i pomocí babských rad. Dříve nebyly žádní bělící pasty, pomohlo to, co se našlo doma. Pro bílé zuby se doporučuje potírat zuby vnitřní stranou slupky od banánu nebo se doporučuje potírat zuby jahodami i s jejich zrníčky.