Beauty

Jaká barva vlasů sluší které pleti?

Ženy jsou většinou stvoření, která dbají na to, jak vypadají. Přece jenom milují pozornost mužů, ale také i závistivé pohledy žen, a tak se stále snaží o to, aby vypadaly naprosto fantasticky. Chodí tedy pravidelně na manikúru, dále také chodí i na pedikúru, sem tam navštíví kosmetičku, pokud je jejich obočí katastrofické a jejich pleť je plná akné a jiných nečistot. Samozřejmě pravidelně navštěvují i svou kadeřnici, s níž se nebojí experimentovat.

Ženy většinou chtějí při návštěvě kadeřnice docílit jakési změny – jenže právě tato změna se u kadeřnice může týkat jenom vlasů. Samozřejmě účesy je nutné vybírat podle tvaru pleti a kadeřnice by vždycky měla poradit, pokud se chcete pustit do nějakého účesu nebo pokud si nějaký jiný účes opět vybíráte. Je však nutné zmínit fakt, že jestliže budete vybírat barvu, pak byste měli zhodnotit svou pleť. Ne každé pleti totiž sluší každá barva.

Bílá pleť a černé vlasy? Fuj!

Mnoho žen touží po nějakém kontrastu, ale většinou tento kontrast spočívá v černých vlasech a bílé pleti. Jenže toto k sobě absolutně nejde. Světlá pleť by měla mít světlou barvu vlasů – doporučují se hlavně blond vlasy nebo třeba i jemně zrzavé, pokud má slečna pihy. Jestliže však zvolíte až příliš tmavou barvu, půjde z vás strach.

Co se týče zmiňované černé barvy, pak je nutné dbát na to, aby tuto barvu nosily jenom tmavší pleti. Pokud se dobře opalujete a máte dobrý dlouhotrvající pigment, pak černá je vaše barva. To samé platí i u tmavě hnědých vlasů – i ty jsou pro vás ideální.

Sluší zrzavé vlasy jenom bledé pleti?

Samozřejmě pokud milujete zrzavou barvu, pak si ji nemusíte dávat jenom tehdy, kdy máte bledou pleť. Zrzavá barva sluší nejvíce těm ženám, které mají takovou snědší pleť, ale ne moc. Pokud mají ještě k tomu pihy, žádný muž z nich nespustí oči.

Co se týče ombré, pak ho volte jenom po dlouhém rozhodování. Těžko se ho pak zbavujete.