Beauty

Chcete ofinu? Sluší každé ženě. Jaká bude slušet právě vám?

Ofina už dlouhá léta rozděluje společnost na dva tábory, a sice na ty, kteří ji milují, a na ty, kteří ji do slova a do písmene nenávidí. Každý má na ofinu jiný názor, ale pravdou je, že se jedná o elegantní sestřih, který sluší každé ženě. Nyní můžou některé ženy namítat a tvrdit, že jim ofina nesluší. Je však třeba konstatovat, že není ofina jako ofina.  

Ofiny mohou být různě střiženy, mohou být různý tvar i různou délku. A věřte tomu nebo ne, opravdu se pro každý typ obličeje najde ofina, která mu bude slušet. Jaká ofina bude slušet právě vám? 

Když máte oválný obličej 

Pokud jste majitelkou oválného obličeje, pak máte obrovskou výhodu oproti jiným lidem. Můžete mít totiž naprosto jakýkoli střih ofiny, bude vám slušet naprosto všechno. Váš obličej je doslova stvořený pro různé střihy, oslňovat můžete pokaždé s jiným účesem. Pokud bychom ale měli vytipovat jednu nebo dvě ofiny, doporučujeme vsadit na patku nebo třeba na zvlněnou ofinu, která bude slušet nejvíce.  

Když máte hranatý obličej 

Jste majitelkou hranatého obličeje jako oblíbená americká herečka Keira Knightley? Pak máte také ideální obličej pro ofinu, váš obličej totiž ofina opticky prodlouží a zjemní vaše jinak spíše mužské obličejové rysy. Ideální je prostřihaná ofina hozená trochu do patky, nemusíte se bát ani lehkého zvlnění. Co vám však slušet nebude, je hustá ofina, která bude střižená podle pravítka. Stejně tak nesvolte k příliš krátké ofině.  

Když máte srdcovitý obličej 

Jestliže jste majitelkou srdcovitého obličeje, doporučujeme volit ofinu střiženou do patky. Rovný střih vám slušet nebude, ofina by ve vašem případě měla působit vzdušně a neměla by být nijak připlácnutá na čele.  

Když máte kulatý obličej 

I ženy s kulatým obličejem mohou vypadat s ofinou naprosto skvěle. Vezměte si herečku Emmu Stone, která s ofinou vypadá naprosto fantasticky! Ideální je ofina prostřihaná a delší, měla by kulatost obličeje zamaskovat.