Beauty

Na poškozené vlasy banán, pro suché vlasy olej. Domácí masky na vlasy, které spasí vaše vlasy

V jakém stavu jsou vaše vlasy? V jaké jsou kondici? To je důležitá otázka, kterou si musíte položit. Vlasy jsou součástí našeho vzhledu, a tak bychom právě o vlasy měli dostatečně pečovat. Pokud o vlasy nebudeme dostatečně pečovat, nemůžeme se divit tomu, že nás lidé nebudou dobře hodnotit. Na vzhledu dnes záleží, to ostatně prokazují všechny sociální sítě.  

Pokud nejsou vaše vlasy v nejlepší kondici, může za to mnoho faktorů. I odborníci se shodují na tom, že na kondici našich vlasů se podílí řada věcí. Vliv na kondici vlasů má to, jaké prostředky používáme k jejich úpravě. Jestli používáme gely, laky, fény na vlasy nebo kulmy. Také se na kondici vlasů podepíše počasí a vnější okolí. Vítr, zima nebo neustále kolísající teploty mají opravdu velký vliv na to, jak jsou na tom naše vlasy.  

Abyste své vlasy udrželi opravdu krásné a zdravé, prozraďme si několik domácích masek na vlasy, které vám vlasy vrátí opět do formy.  

Na poškozené vlasy banán 

Jsou vaše vlasy poškozené a bez života? Vytáhněte na ně banán, protože ten si právě s poškozenými vlasy poradí. Banán je hluboce vyživující ovoce, které snadno smícháte s medem a olivovým olejem. Tím vznikne výživná maska, která dá vlasy do zdravého stavu.  

Pro suché vlasy olivový olej 

Pokud vás trápí spíše suché vlasy, na pomoc si můžete přinést olivový olej. Stačí, když olivový olej nanesete po celé délce vlasů a pročešete vlasy hřebenem. V ideálním případě zabalte vlasy navíc do potravinové fólie, která vlasy udrží navíc v teploučku. Nezapomeňte pak masku umýt šamponem a kondicionérem.  

Na lupy citrony 

Lupy jsou naším častým společníkem. Naštěstí jsou tu citrony, které nás mohou zbavit tohoto společníka. Stačí si udělat zábal z citronů, kdy vymačkáte citron a smícháte ho s litrem vlažné vody. Poté jen vmasírujte do vlasů a nechte chvilku působit.