Fashion

Bílé šaty nejen pro nevěstu

Bílé šaty jsou symbolem nevěsty. Jistě si je jednou obleče každá žena, protože určitě každá žena touží po tom jediném dni, kdy si obleče ty nejkrásnější bílé šaty, jaké kdy viděla. Na délce nezáleží, hlavně, když se budou líbit. K tomu si obují ty nejskvostnější lodičky jakékoliv barvy, ovšem nohy v nich budou mít perfektní pedikúru. Na nehtech na rukou budou mít tu nejkrásnější manikúru a ruce obecně budou svírat kytici, jež bude složena přesně z těch květin, které daná nevěsta miluje. Pak bude následovat skvělá hudba, během níž odvede nevěstu otec k oltáři, u něhož už nedočkavě bude čekat ženich, jenž bude mít už na jazyku připraveno to své životní „ano“.

Jenže samozřejmě takový den než přijde, to si žena přece jen chvilku počká. To však neznamená, že musí vydržet i s bílými šaty. Bílé šaty totiž nejsou jenom pro nevěstu. Navíc se nyní staly velmi populární a v obchodech je najdete opravdu v hojném množství. Nebojte se zakoupit šaty této barvy jen proto, že si myslíte, že jsou hodny pouze nevěsty. Právě v takových bílých šatech můžete zářit například na dovolené u moře, protože nejkrásnější jsou přece jen se skvělým opálením.

Jakýkoliv střih i jakákoliv délka je povolena

Možná se ženy zarazí při pohledu na dlouhé maxi šaty v bílé barvě. I tato délka a tento střih je povolen. Maxi šaty, ať už jsou v jakékoliv barvě či střihu, jsou ty nejlepší například na dovolenou u moře. Přece jen v nich není horko a hodí se k nim i obyčejné žabky. Pokud však nejste zrovna na tento typ šatů, rozhodně to zkuste například i s upnutými kousky kratší délky. Nic není hezčího než bílé šaty na ženě, i když se nejedná o svatební den. Mimo jiné se dají perfektně kombinovat, a to například především s velmi barevnými kousky. Nebojte se tedy žádné červené nebo modré kabelky či pestrobarevných bot.