Beauty

Krásné rty po celý den díky rtěnce Dermacol

Kosmetika a všeobecně líčení je hlavní zálibou snad každé ženy. Krásně se nalíčit je ovšem umění. Pokud to někdo neumí, tak se vám můžou obracet oči při pohledu na slečnu, která má sytě zeleně stínované oči a k tomu neúhledně namalovanou linku na horních víčcích. Co bývá ještě větším šokem, jsou umělé řasy nalepeny tak špatně, že vzhled slečniných očí vypadá opravdu dvojitě. Holt pro někoho je jedna řada řas nejspíš na jednom oku málo.

Nejen kritiku, ale i obdiv ženy dokážou vyřknout. Někdo se umí přece jen perfektně namalovat tak, že obočí je zcela stejné a navíc vypadá absolutně přirozeně. Oční tekutá linka je souměrná a končí v krásném zakončení špičky. O stínování očí ani nemluvě. Vše doplní krásné konturování, díky němuž vyniknou lícní kosti. Často si při pohledu na takovou ženu řekneme, že i my ostatní bychom chtěli mít takový dar umět se tak bravurně namalovat.

Naštěstí móda se ukazuje i v této oblasti a přehnané či dosti výrazné líčení upadá, pokud se ovšem nejedná o líčení se na nějakou velkolepou událost. Do této oblasti se vrací retro styl, a sice plné rudé rty a tenká černá velmi úzká tekutá linka jen na horním víčku. Vytvořit takový stylový look je jen o cviku. Jestli se nám něco takového podaří vykouzlit, často nás mrzí, že rtěnka se co sousto jídla smyje. Linky naštěstí častokrát drží. Ale i tato problematika lze vyřešit – díky nové rtěnce od značky Dermacol.

Rtěnka Dermacol Lip Colour 16h je dvoufázová a stojí kolem dvou set korun. Její efekt si ale zamilujete. Vybírat si můžete z několika barev. Vše spočívá v nanesení barvy, poté několik sekund vydržet a na samotnou barvu naneste lesk z druhé strany. Jedná se o lesklý vzhled, nepočítejte s matností. Poté můžete jíst, pít a líbat se zcela bez úbytku rtěnky na vašich rtech. Rtěnka by měla vydržet pouze šestnáct hodin, ovšem častokrát se stává, že ji musíte za pozdních večerů odličovat kvalitním odličovačem.