Fashion

Lodičky pro každou příležitost

Ženy mají často své trable a problémy, které by nejradši s někým probraly. Partner ale najednou nemá čas nebo jen dělá, že poslouchá. Kamarádka stojí několik láhev vín a ty si raději ženy touží nechat pro své klidné večery u oblíbeného seriálu. Psychiatr zase stojí pěkný balík peněz. Ty by se přeci mohly využít trochu jinak, třeba nakupováním.

Při takovém přemyšlení se nejspíš stalo nakupováním terapií pro každou ženu. Přišla jste pozdě do práce a šéf na vás kvůli tomu vystartoval? Kupte si nové sako, abyste mu na druhý den mohla udělat radost svým dress codem. Pohádala jste se s přítelem? Rychle utíkejte do nejbližšího obchodu a s pomocí jeho kreditní karty utraťte majlant! Trápí vás, že máte málo bot? Okamžitě se převlečte z tepláků a běžte do obchodu s obuví pro další nový kousek!

Tak to holt chodí v ženském světě. Muži utrácí za posilovnu, ženy za svůj šatník. Už to asi nikdy nebude jinak, ale kdo by to taky změnit chtěl, že ano. Možná jen peněženky. Je ovšem štěstí, že nemluví.

Nejvíce se utrácí za lodičky

Není se čemu divit, když žena ze svých úspor nejvíce mine na boty, převážně lodičky. Ty se řadí mezi nejoblíbenější boty, i když z nich po delším chození bolí nohy. Působí dostatečně elegantně a formálně, a to se (nejen) ženám opravdu líbí.

V poslední době se staly lodičky ještě více populární, a to proto, že se už nemusí nosit jen k typicky formálnímu stylu, jako jsou sukně, šaty, úzké kalhoty, košile či saka. Dnes už vedou i kombinace lodiček a džínů. Nezáleží, zda se jedná o roztrhaný či ucelený kousek kalhot. Pokud k nim zvolíte vhodný top, docílíte fantastického outfitu.

K čemu se lodičky opravdu nehodí a čemu ještě nepřišly na chuť, jsou šortky. Na kombinaci s nimi, prosím, rychle zapomeňte. Šortky se řadí čistě ke sportovnímu stylu, s lodičkami se tedy opravdu ničím nevážou, ani pokud zvolíte super top.