Beauty

Jak si lakujete nehty? Barva nehtů lecco prozradí

Lakování nehtů patří k běžným odpočinkovým aktivitám žen. Ženy umí relaxovat pokaždé jinak, relaxace je i lakování nehtů, u něhož jsou ženy v klidu a u něhož se cítí příjemně a žensky. Ženy si své barvy laků vybírají náhodně, většinou podle toho, jak se jim jaká barva líbí nebo jak která barva jde k jejich budoucím outfitům. Málokterá žena tuší, že právě barva, jakou nosí na svých nehtech, prozrazuje mnohé.

Než přejdeme k jednotlivým charakteristikám barev laků na nehty, zodpovězte si otázku, jaká barva laků je pro vás charakteristická. Do jaké barvy si nejčastěji nehty lakujete, jsou pro vás typické spíše chladnější tóny barev nebo dáváte přednost teplejším barvičkám?

Když volíte teplé barvičky (například červenou)

Mezi nejčastěji používanými laky najdeme laky červené, které se řadí do teplých barviček. Pokud zvolíte teplé barvičky, jako je právě červená nebo třeba žlutá, vypovídá to o vás, že jste atraktivní, smyslná, že umíte jít si za svým a překážky pro vás neexistují. Konkrétně červená barva povídá i o vašem vztahu k mužům.

Když milujete růžovou

Růžová je typická barva pro křehké dívky či ženy, které se chlubí něžnou duší. Růžová barva vystihuje jemnost, mládí, něhu a romantickou duši. Růžová barva prozrazuje, že si potrpíte na romantiku i ve svém životě. Pánové vás nejvíce okouzlí romantickými gesty, nejvíce vás potěší rande v kině na romantickém snímku.

Černá je symbolem rebelství

Zatímco červená barva je symbolem smyslnosti a cílevědomosti, černá barva je naopak barva rebelství a nezávislosti. Černou barvu volí nejčastěji ti, kteří spoléhají ve svém životě zejména na intuici. U nositelek černé barvy ale také platí, že pod rebelskou slupkou se skrývá něha a zranitelnost.

Když u vás vítězí fialová

Fialová barva je trochu extravagance, ale podle všeho ji nosí ženy, které milují eleganci a šmrnc. Nejčastěji se s fialovou barvou laku na nehty setkáte u umělkyň, které chtějí rozvíjet svůj talent.