Fashion

Noste šaty i v zimě. Poradíme, s čím je kombinovat a jak je nosit

Mrzí vás, že je venku už ošklivo a že už musíte schovat šaty? To, že přišly chladné měsíce neznamená, že se musíte šatům vyhýbat. Naopak. Šaty noste dál, jen je tedy trochu jinak kombinujte. Zaměřte se zejména na šaty delšího střihu, které doplníte o punčošky a silonky. Navíc mnohé zimní boty byly stvořeny jen proto, aby doplnily šaty. Opravdu, šatů se nemusíte vzdávat.

Ostatně co jiného byste si oblékli třeba na Štědrý den nebo na Silvestra? Šaty jsou zkrátka záruka elegance, ženy potřebují vypadat elegantně, i když jim venkovní teploty zrovna nepřejí. V případě, že se pro šaty rozhodnete, poradíme vám, s čím je kombinovat.

Jak jsme zmínili, v zimě volte šaty delšího střihu sahající třeba pod kolena, ale taky se nebojte krátkých šatiček, k nimž byla zhotovena celá řada obuví.

Když krátké šatičky milujete

Pokud jste doslova milovníkem krátkých šatů, noste je výhradně s punčochami či silonkami, které doplníte o vysoké kozačky nad kolena. Krátké šaty zrovna dvakrát nezahřejí, musíte tedy k zahřátí pomoct tak, že šaty doplníte o zmiňované punčošky a také vysoké kozačky nad kolena. I když tyto kozačky sice nepatří k nejteplejším, můžete si do nich pořídit zimní teplou vložku. Aspoň takto je možné nohu zahřát v době chladných zimních dní.

U delších šatů buďte opatrní s kombinováním

Jestliže se rozhodnete pro šaty, které mají takzvanou midi sukni, nezkombinujete je lehce. I když je možné si vzít silonky a punčošky, jaké boty k tomu zvolit? V ideálním případě volte krátké kotníkové kozačky, které krásně obepnou nohu.

Pokud zvolíte šaty kožené delší, nebojte se kozaček nad kolena, které jsme už zmiňovali. I když to jsou kozačky a jejich konec nepůjde vidět díky dlouhé sukni, nevadí to. Je to in. I k midi sukním nejsou kozačky nad kolena zakázané, jen pozor na kombinaci s kabátem či kožešinkou.