Fashion

Nadkolenky skvěle pasují k jakýmkoli šatům

Šaty dělají člověka. Tím se rozhodně řídí spousta žen, které každý den chtějí vypadat naprosto k světu. Proto se není čemu divit, když denně přichází domů s plnými taškami oblečení a muži jen nevěřícně sledují, jak si jednotlivé kousky oblečení s úhledností ukládají do svých skříní. Jenže každá žena si myslí, že má věcí stále málo, a tak se není čemu divit, když si stále nové a nové kousky kupuje. Ovšem mnohdy se nevyplatí kupovat si kdejaký nový kousek, který se během okamžiku octne na pultech obchodů. Někdy se chce řádně podívat na aktuální módní trendy na internetu, protože si přece jen nechcete koupit něco, co za čtrnáct dní bude zase out. Jedná se o řádné rozmýšlení, které je spojeno s koupí každého kousku oblečení. Pakliže však narazíte na nadkolenky, rozhodně po nich sáhněte! Ty jsou totiž skvělé k jakýmkoliv šatům, i když nejlépe je zkombinujete především s šaty rovného střihu s límečkem.

Nejen k šatům, ale také třeba k sukním

Nadkolenky jsou skvělé zejména s kombinací s teniskami. A díky tomu, že se nyní móda rozhodla kombinovat elegantnost a ležérnost, tak nadšenci do pohodlí budou naprosto nadšeni. Nadkolenky se hodí nejen k šatům, ale také především i ke kratším sukním. Nenoste však zcela mini sukně nebo mini šaty, to pak vypadá spíše levně a vyzývavě, nikoliv stylově a moderně. Zkuste to s délkou alespoň do půli stehen, ať mezi nadkolenkami a sukní či šatami je minimálně pět centimetrů.

Jelikož se tato kombinace celkem uchytila, a to zejména u sportovnějších typů, kombinujte se k nim také batoh nebo kšiltovka, jež je taky velmi oblíbená. V současné době se každý kousek looku vyjímá na prvních pozicích žebříčku nejstylovějšího oblečení, a tak tedy ani s jedním kouskem neuděláte krok vedle. Na ruku můžete připnout korálkové náramky a všední hodinky, nikoliv žádné stříbrné či zlaté – zkuste to s obyčejnou bižuterií.