Beauty

Nehty a jejich trendy, aneb lakujte je podle posledních výkřiků

Trendy se nemění jenom ve světě módy, ale také ve světě kosmetiky a krásy obecně. Když začne sluníčko po dlouhé zimě vystrkovat své paprsky, máme tendenci zajít na nehty a konečně opečovávat naše ruce, které jsme možná v posledních měsících značně zanedbávali. V případě, že chcete odejít ze salonu s tím, co se zrovna nosí, pojďte se seznámit s posledními módními trendy. Ano, i ve světě nehtů se mění.  

Ozdobné kamínky jsou zpět 

Co se znovu navrací do módy jsou ozdobné kamínky, které se nosily především kolem roku 2010. Pro někoho poněkud extravagantní, pro jiného zase vkusný doplněk, jenž nehty posouvá na naprosto jinou úroveň.  

Pokud toužíte po nehtech, které budou v něčem jiné, zdobné kamínky stojí za zvážení stejně jako dekorace v podobě plátkového zlata nebo lesklých nálepek na nehty. 

Pastelové barvy i ve světě nehtů 

Možná jste zaregistrovali, že letošní rok to bude především o barvách. Pestrost bude tím, co se bude nosit, což je na jednu stranu dobře. Pestrost není nuda, navíc je do jisté míry také elegantní.  

Jestliže vás neutralita už nudí, právě pastelový mix, který necháte nanést na nehty, bude tím, co vám denně zlepší náladu. Nemusíte mít nehty zahalené celkově do barevnosti, stačí si „omočit” pouze špičky nehtů. 

Mléčná je stále v kurzu 

Pokud ale nejste milovníky pestrosti, ale dáváte přednost právě zmiňované neutralitě, pak budete sázet na mléčnost. Vysoce elegantní, mléčná manikúra, která slibuje neustále upravené nehty, se hodí pro každou příležitost.  

Přijdou vám „mléčné” nehty trochu nudné? Přesto je chcete mít, protože přesně tuto porci elegance vyžaduje vaše zaměstnání? Můžete je také zpestřit kamínky, případně třpytkami, nebo dalšími barvami v „nahých” tónech, které budou sotva znatelné, přesto budou jistým zpestřením.