Beauty

Co zabírá na černé tečky?

Mnoho žen nemá rádo, když nejsou dokonalé. Jenže takovou dokonalost většinou kazí pupínky, ucpané póry nebo akné, které se z ničeho nic vyskytne na obličeji. Pokud patříte k těm ženám, které mají problém s těmito nedokonalostmi na obličeji, možná byste potřebovali radu, jak se s těmito nedokonalostmi vypořádat. Pojďme se však konkrétně zaměřit na nedokonalost, kterou nazýváme černé tečky.

S černými tečkami jste se určitě už seznámili. Jsou to nepříjemné tečky, které se většinou nacházejí na nose, ale taky je najdeme na čele nebo na bradě. Mnoho žen z nich trhá miniaturní chloupky, jiné ženy je zase mačkají. Ať už děláte, co chcete, je to špatně. Na černé tečky totiž musíte naprosto jinak.

Samozřejmě existuje mnoho způsobů, které vám pomůžou se černých teček zbavit. Pro účinné odstranění černých teček ale zapomeňte na klasické mastičky, krémy nebo vodičky, ale sáhněte raději po černé masce.

Znáte černou pleťovou masku?

Černou pleťovou masku určitě moc dobře znáte. Je to maska, na kterou vidíte neustále reklamu v televizi nebo se kterou se neustále setkáváte na Instagramu, když projíždíte profily cizích lidí. Jedná se o masku, která působí zhruba dvacet minut, poté ji strhnete. Jestliže si koupíte černou masku Pilaten, musíte počítat s tím, že vás odstranění masky bude bolet. Maska vám totiž skutečně vytáhne všechny černé tečky, které vás trápí.

Pro bezbolestnou proceduru zkuste tu od Garnier

Pokud se černých teček nechcete zbavit jednorázově, měli byste použít novinku od značky Garnier, která nabízí taktéž masku s organickým uhlím. Jedná se však o ne tak černou masku, kterou navíc nestrháváte z obličeje, ale kterou omyjete vodou.

Je však nutno zmínit, že to skutečně není tak účinná maska, jako je černá maska Pilaten. Je to spíše pro preventivní ošetření, aby se vám černé tečky na tváři nevyskytovaly.