Beauty

Víte, jak zatočit s akné?

Většinou ženy si berou výrazně k srdci nedokonalosti, které mají. Většinou se k těmto nedokonalostem řadí hlavně kila navíc, ale s těmi nejde bojovat jinak, než za pomoci cvičení, nebo je štvou nedokonalosti na obličeji, které jsou hlavně v podobě akné. Kromě akné nás často trápí i černé tečky nebo ucpané póry, ale akné je asi nejčastějším problémem, s nímž se skutečně špatně bojuje, pokud nevíte, jaké produkty proti němu vážně fungují. Jestliže vás akné dlouhodobě trápí, máme pro vás jednu osvědčenou radu, díky které se této nepříjemnosti na obličeji rychle zbavíte.

Pokud jste si do dneška akné léčili pomocí mastiček, krémů či jiných podobných vodiček, tak je zahoďte! Určitě jste už poznali, že nejsou zrovna dvakrát účinné. Máme pro vás mnohem efektivnějšího pomocníka, který je navíc čistě přírodní.

Znáte aloe vera?

Rostlinku nazvanou aloe vera pěstujte doma snad každý. Kdo ji nepěstuje, dělá obrovskou chybu, protože účinky této rostlinky jsou naprosto nepřekonatelné. Léčí mnoho různých nemocí, popáleniny či puchýře. Poradí si dokonce i s plísněmi.

Jedná se o stálezelenou rostlinku, která je specifická svými tlustými listy, které jsou posety drobnými bílými skvrnkami. Listy jsou plné mastné dužiny, která je, jak již bylo řečeno, léčivá. Aloe se využívá nejen ve farmaceutickém průmyslu, ale taky se z této rostlinky dělají zdravé nápoje či podobně.

Pokud ji doma tedy nepěstujete, rychle si ji zajděte do nejbližšího květinářství koupit, protože jenom tato rostlinka vám účinně pomůže s akné.

Její dužina je zázračná

Samozřejmě to chce pravidelné mazání. Je nutné, abyste každý večer před spaním, až budete mít obličej perfektně odlíčený, namazali bolístky v podobě akné dužinou z aloe vera. Právě tato dužina totiž vytáhne škodliviny z pokožky a poté akné zatáhne tak, že se vám už po týdnu začne akné ztrácet. Ještě jednou však upozorňujeme na to, že je třeba pravidelné natírání akné dužinou, jedině tak docílíte rychlého a hlavně viditelného efektu.