Beauty

Jednoduché účesy, které zvládnete za pár minut

Nechce se vám dnes ráno trávit nekonečný čas u zrcadla, ale rády byste si vytvořily příjemný účes? Máme pro vás tipy, které se hodí do práce, do města i na sport. Jdeme na to.  

Jeden střih vyřeší vše 

Přejete si cítit se jako hollywoodská hvězda doslova každé ráno? Možná je na čase vyzkoušet účes, který sluší dámám všeho věku, a který si oblíbily mnohé hvězdy stříbrného plátna. Mikádo, kdy je jedna strana střižena kratší než druhá, sedne doslova každému typu obličeje. Své o tom ví například Cameron Diaz, které neskutečně sluší.  

Jdete do toho s námi? V případě tohoto střihu se nemusíte bát, že bude potřeba jej ráno jakkoli upravovat. Je krásný sám o sobě. A pokud už přeci jen budete chtít, můžete si ráno vlasy vyfoukat a natužit.  

Bochánek je šik vždy 

Máte dnes jednání a necítíte se na to, že byste se ještě měla stresovat přípravou vhodného účesu? Zvolte jednoduchý bochánek. Za pomocí vlasové drátěnky zkroťte své kadeře a dejte jim business look, který si zasluhují. Nikomu pak samozřejmě neprozrazujte, že jste za účes neutratila stovky korun. Jak na to? Vlasy sepněte do culíku ve vrchní polovině hlavy. Poté použijte drátěnku, kolem které vlasy rozprostřete, aby nešla vidět. Upevněte pinetkami a je hotovo! 

Co takhle být za sportovní hvězdu? 

Chystáte se vyběhnout z domu a dát si pěkných pár kilometrů? Možná i vy se ale chcete při sportu cítit krásně a příjemně. Odstávající vlasy zkrátka nesluší nikomu. Vytvořte si rybí pletený rybí cop. Začněte jej plést již od vrcholku hlavy a postupně přidávejte další pramínky. Nakonec vlasy upevněte gumičkou. A můžete vyrazit!  

A co vy? Jaký účes se hodí pro dnešní den pro vás? Vydáte se cestou vlastní tvorby, nebo se necháte inspirovat třeba šik mikádem? Přejeme vám, ať se v dnešním účesu cítíte báječně.