Life

Tipy na krásné fotky

Nemusíte mít profesionální foťák, ale v dnešní době stačí moderní smartphone, který dokáže doslova zázraky. Například iPhony umí fotit i za horších světelných podmínek, tedy doslova i ve tmě, kde jsou o to krásnější fotky.

Vánoční atmosféra

Ano, když se blíží Vánoce, je pěkné si vytvořit působivé fotografie s hřejivou a romantickou atmosférou. Zde vám postačí právě obyčejné prskavky. Stačí jen vyjít ven a nechat je ve tmě zasvítit, a krásná fotka v zimním oblečení je na světě. Také pro rodinné focení v interiéru je použití prskavek častou devízou dobrých fotografů. Vánoční čas ale rozhodně není to jediné, kde můžete tvořit krásu.

Silvestr

Jak jsme už říkali, krásné fotky se dá udělat i ve tmě, kde světelné efekty krásně vyniknou. Silvestr je tedy vhodnou dobou, kde pořídit krásné fotografie. Nepotřebujete čekat ani na jeden den v roce, ale stačí nakoupit pyrotechniku a vyrazit fotit.

Nápis ve tmě

Co byste řekli společné fotografii z teambuildingu, nebo vzpomínkové fotce na narozeniny nebo dovolenou s kamarády? Stačí, když se postavíte vedle sebe a do ruky si vezmete prskavky. Každý z vás pak napíše do vzduchu jedno písmeno, ze kterého vytvoříte společné slovo. Fotografie pomalou uzávěrkou vytvoří dokonalý efekt. Gratulujeme! Právě se vám povedlo vytvořit tu nejkrásnější vzpomínku, která se bude vyjímat ve vašem albu nebo na webových stránkách.

Svatba nebo oslava

Nápis při zapadajícím slunci je další z možností, jak zpestřit narozeninovou nebo svatební oslavu. Opět vám postačí prskavky a nápad na text nebo obrazec, který budou osoby psát. Dáte se do tvorby srdce, nebo si na večerní zahradě vytvoříte jméno oslavence, který slaví svůj významný den?

Drobné detaily

Pokud se chystáte tvořit něžné fotografie během kterékoliv části roku, je prskavka příjemné zpestření. Může se jednat o těhotenské focení, o vzpomínku na žádost o ruku, nebo třeba o klidné rodinné fotky letního či podzimního podvečera. Prskavka vám pomůže dotvořit jedinečnou atmosféru. Někdy bude stačit i pro focení portrétů, kde budete zachycovat pocity a detaily jednotlivých osob – právě zde bude její přínos nezastupitelný.

Už se těšíte, až budete i vy mít překrásné fotografie?