Beauty

Co pomáhá proti lupům?

Vlasy jsou pro většinu lidí pýcha. Není to jenom pýcha pro ženy, ale také i pánové dbají na své účesy a pravidelně chodí ke kadeřníkovi, aby mu účes dokonale zastřihnul. Ovšem stejně tak, jako si i ženy i pánové dbají na své vlasy, tak stejně tak obě pohlaví může zastihnout nepříjemná věc, kterou jsou lupy. Existuje samozřejmě řada přípravků na to, jak se lupů zbavit, ale málokterý pomáhá tak, jako následující rady.

Lupy jsou v dnešní době na denním pořádku a je to téma, které se neustále omílá dokolečka. V televizích se neustále reklamují nějaké šampony, které stoprocentně zamezují výskytu lupů. Jenže skutečnost není zrovna tak růžová, jak ji slibovali v reklamě. Je nutné zmínit fakt, že většina šamponu proti lupům nepomáhá.

Někdy to chce jenom vyměnit šampon

Lupy se nejčastěji vyskytují z důvodu suché pokožky nebo také proto, že si hlavu špatně umýváte, tudíž ve vlasech necháváte ještě šampon, který pak lupy přitahuje jako magnet. Nicméně někdy vám však vlasovou pokožku může vysušit šampon, který dlouhodobě používáte. Nevyplatí se používat stále stejný šampon i několik let v kuse, protože právě i to je mnohdy důvodem, proč se lupy ve vašich vlasech vyskytují.

Proto nejdřív, než se začnete zajímat o to, jak se lupů zbavit díky nejrůznějším přípravkům, měli byste zvážit to, jestli nevyměníte šampon. Pokud vám ani výměna šamponu nepomůže, pak se teprve obraťte na internetové diskuze, kde vám radí ty nejlepší tipy, co vám proti lupům účinně pomůže.

Nejvíce pomáhá kokosový olej!

Největšího úspěchu dosáhnete tehdy, kdy si koupíte kokosový olej. Tento skvělý produkt hojně využijete v domácnosti. Nejen, že se hodí pro zdravé vaření, ale na druhou stranu vám dokonale pomůže i při boji se suchou pokožkou. Pomáhá například při suché pleti, ale také při vmasírování do hlavy na vlasovou pokožku vám při pravidelném používání pomůže i zcela zamezit výskytu lupů.