Fitness

Zkuste změnu se Zuzkou Light!

Každá žena při cvičení potřebuje motivaci. Většinou ji sice vidí ve své vysněné postavě, ale při vykonávání cviků na ni do jisté míry zapomíná. Možná pomůže vytisknutá fotka na nástěnce (nebo taky ne). Většinou si tedy začátečníci při cvičení najímají trenéra, který je nejen motivuje svými „hecujícími slovy“, ale také svým tělem. Když přece vidíte, co můžete dosáhnout, nic pro vás není lepší motivací.

Tak to funguje převážně u žen – ty musí mít na očích to, čeho chtějí dosáhnout ve chvíli, kdy toho dosahují. Osobní cvičení s trenérem sice nejspíš zaručuje změnu postavy, ale je to velmi drahá záležitost. Proto volte raději domácí online trenéry. Jillian Michaels je skvělou volbou převážně pro začátečníky, protože její cvičení obsahují i něco kondičního. Nastartovat tělo před každým cvičením je přeci to nejdůležitější. Jenže její cviky se povětšinou stávají nechtěným stereotypem a cvičení přestává bavit. Pokud chcete ale vidinu štíhlé a sexy postavy opravdu uskutečnit, a to v relativně krátkém čase pomocí cvičení, které stoprocentně funguje a bude vás navíc i bavit, zkuste dát šanci Zuzce Light!

Původem Češka

Zuzka je původem z České republiky, vzala si Američana, a proto s ním v současné době žije v zahraničí. Ovšem ne jejího manžela, ale tělo by chtěla vlastnit kdejaká žena. Má mnohem propracovanější břišní oblast a správně vytvarované veškeré křivky. U Jill se to bohužel říct nedá – její tělo není tak souměrně vypracované jako to Zuzčino.

Zuzka je ideální volbou ve chvíli, kdy toužíte po krátkých, ale za to intenzivních cvičeních, díky nimž dosáhnete úspěchu. Zuzčina videa jsou krátká, časově se pohybují kolem patnácti minut. Aktivní jedinci proto stihnou i dvě až tři videa. Na druhý den se ovšem nebudou moci ani pohnout, jak moc jsou cviky náročné a intenzivní. Zuzka cvičí společně s vámi, což vám dodává pocit, jako kdyby byla přímo před vámi. Pokud budete dodržovat tři pravidla životního stylu, a sice jídlo, cvičení a pití, úspěch se dostaví ve velmi krátkém čase. Více o tréninku najdete na jejím Facebooku nebo webu zuzkalight.com