Beauty

Hledáte kvalitní kosmetiku? Zkuste Yves Rocher!

Jestli vás dnes stíhala smůla a měli jste v práci špatný den, zkuste si udělat chvilku pro sebe. Napusťte si horkou vanu s pěnou, přineste knihu a chvilku relaxujte. Není nic lepšího. Tedy pokud nejste vlastníky takové pěny, která je příliš navoněná a dráždí vaši pokožku. V tom případě byste se měli poohlédnout po nějaké jiné kosmetice. To stejné platí, jestli vám nevyhovuje dosavadní šampon nebo pokud se vám nedaří sehnat účinný typ proti lupům nebo pro větší lesk.

Často se stává, že nenacházíte vše v takové vůni, v jaké chcete. Je tím myšleno například kokosové tělové mléko, stejně voňavý sprchový gel, šampon i olej na vlasy. Takových kvalitních sad vyrábí jen málo kosmetických značek. Pakliže opravdu toužíte po kvalitní kosmetice, ve které si přijdete na chuť vždy a za každých okolností, vyzkoušejte přírodní kosmetiku Yves Rocher.

98% složení tvoří výtažky z bylinek

Značka založena Francouzem dokonce vlastní svou botanickou zahradu, ve které si potřebné rostliny pro výrobu pěstuje. Poskytne tu nejlepší péči, a to jak v otázce problémů vyskytujících se na tváři (jako je akné, pupínky, mastnota či ucpané póry), ale také v otázkách v péči o pokožku celého těla. Nabízí širokou škálu produktů, proto si přijde na chuť opravdu každý. Jestliže sháníte dárek pro svého blízkého, vytvořte mu kosmetický balíček této značky. Produkty obsahují vždy osmadevadesát procent rostlinného složení. Většinou se jedná o výtažky z bylinek, jako je například měsíček lékařský. Proto je vhodná snad pro každý typ pleti.

Značka Yves Rocher nabízí i širokou škálu produktů v oblasti líčení. Převážně s pudry bývají ženy s problematickou pletí maximálně spokojeny. Můžete si u nich zakoupit stíny, řasenky a další potřeby pro každodenní líčení.

Pokud si toužíte udělat na sebe chvilku času, zajděte do jejich kosmetického salonu. Tam se o vás postarají tak, abyste se cítili (alespoň chvilku) jako v ráji.