Fashion

Vzory, které frčí. Víte, jaké to jsou?

Plánujete si svůj podzimní šatník trochu zpestřit? Barvičkami to moc nepůjde, protože během podzimu se barvičky moc nenosí. Co se však nosí, tak jsou kousky se vzory, které si doslova a do písmene zamilujete. A právě jednotlivými vzory si můžete rozzářit svůj šatník, pokud si tedy koupíte kousky, které jednotlivé vzory budou obsahovat. Pokud nepatříte k nákupním maniakům a pokud se ani nezajímáte o aktuální dění v módním světě, prozradíme vám, jaké vzory jsou aktuálně žhavé.  

Kosta frčí 

Jaký vzor frčí? Rozhodně flanelová kostka, kterou využívají mnozí oblíbení designéři a stylisté. Podle názoru mnoha stylistů se kostkovaný vzor doslova vtiskl do letošních podzimních kolekcí. Flanelovou kostku najdeme například i v kolekci od značky Dior, kde najdeme vzor hlavně na červených, zelených nebo černobílých modelech.  

Kostkovaný vzor se stal součástí i sukní nebo punčoch, zajímavé je, že kostky korunují i rybářským kloboučkům, kterým se jinak říká bucket hats. I když je tento vzor trochu punk, stejně si jím zpestřete váš podzimní šatník.  

Kohoutí stopa 

Jaký další vzor frčí? Rozhodně kohoutí stopa. Jedná se většinou o černobílý vzor, který nepřehlédnete třeba v podzimních kolekcích od Chanelu. Kohoutí stopa je známkou luxusu, o tom není sporu. Jedná se o synonymum nadčasové elegance, která sluší naprosto každému.  

Aktuálně najdete tento vzor hlavně na kabátech, ale také na sukních nebo na vkusných šatech či saku.  

Geometrické vzory 

Co je už nějakou dobu v módě, tak je bezesporu geometrický vzor. I když se chvilku zdálo, že tento vzor nebude tím nejžhavějším, nestalo se tak. Geometrické vzory panují hlavně na krásných šatech. Jedná se o typický vzor ze sedmdesátých let. Tehdy však vzor dominoval hlavně šátkům na krku, které se dnes sice nosí, ale ne v takové míře.