Fashion

Výhody a nevýhody koženého moto oblečení

Pokud si pořizujete motorku, moc dobře víte, že motorka je jenom tou první a zároveň nejdražší položkou na nákupním seznamu. K motorce je nutné koupit si vhodné oblečení, což je jedno obrovské dilema. Řeklo by se, že vybíravé jsou především ženy, ale pokud se mluví o moto oblečení, vybíraví jsou právě pánové. Na trhu je totiž k dispozici hned několik zajímavých možností. Koupit si můžete buď textilní oblečení, nebo kožené. Jestli jste milovníkem luxusu, sáhněte po koženém. Ovšem i toto oblečení má své mouchy.

Jestli netoužíte po drahém oblečení, jednoznačně sáhněte po textilním oblečením na motorku. Pokud jste milovníkem luxusu a se svou motorkou chcete dokonale ladit, doporučujeme sáhnout po koženém oblečení, které je mnohem kvalitnější.

Výhody koženého oblečení:

  • kvalitnější
  • odolnější
  • delší životnost

Oproti textilnímu oblečení na motorku je kožené oblečení odolnější. Nezapomínejte však na údržbu. Kůže je náchylná, může popraskat, a to i v případě oblečení. To by vás však nemělo zarazit. Je tu mnoho dalších výhod, které si ihned zmíníme.

Kožené oblečení na motorku je taky daleko kvalitnější, nepřetrhne se jako textilní oblečení. Jeho životnost je o něco delší.

Nevýhody koženého oblečení

  • cena
  • hmotnost

Tou největší nevýhodou je bohužel cena. Není to zrovna nejlevnější oblečení, které si koupíte. A je taky krapet těžší než textilní oblečení, což se dá očekávat.

Ať už se rozhodnete pro kožené oblečení na motorku či nikoliv, doporučujeme zamířit do Motoparku. Motopark je autorizovaný prodejce značky Yamaha v Moravskoslezském kraji, má svou kamennou prodejnu i svůj e-shop, kde najdete vše od motorek a oblečení až po příslušenství či chrániče na motorku. Kamenná prodejna v sobě oproti e-shopu nese tu výhodu, že si zde můžete oblečení vyzkoušet či se můžete poradit s odborníky.