Fashion

Pět letních doplňků, které nesmíte v šatníku postrádat

I když jsou naše šatníky nacpány k prasknutí, je třeba do nich vecpat ještě aktuální letní trendy, s nimiž oslníte během následujícího ročního období. Každá správná nákupní maniačka ví, že to, co bylo populární vloni, není populární letos. Každá správná nákupní maniačka nyní musí zavítat do obchodů, aby ulovila aktuální módní trendy, které jsou skutečně dech beroucí a krapet nostalgické. Většinu kousků lze totiž považovat za retro kousky z osmdesátých či sedmdesátých let.

Pokud se nyní vydáváte nakupovat, určitě přemýšlíte nad tím, jaké oblečení si koupit. Možná však máte oblečení pokoupené a nyní se ohlížíte spíše po letních doplňcích. Otázkou však je, s jakými letními doplňky nejvíce zabodujete?

1) Slaměné klobouky

Slaměná móda opět povstala a vrátila se do módy. V současné době si můžete zakoupit zejména slaměné klobouky, které se hodí nejen k vodě, ale které jsou také nejlepší ochranou hlavy před pálícím letním sluníčkem.

2) Šátky

Pokud sledujete svět módy, jistě jste si všimli toho, že se do módy vrátily i staré dobré šátky, které se uvazují těsně nad čelem.

3) Čelenky

Jestli si však šátek neumíte uvázat, což je problém mnohých žen, doporučujeme sáhnout po čelenkách, které jsou již uvázané a připravené k nošení. Vypadají jako šátek, ale jsou na gumu, tudíž jsou velice praktické.

4) Široké gumičky

Široké gumičky jsou doplněk, který nesnášely zejména ženy s řídkými vlasy. Široké gumičky totiž na jejich vlasech nedržely. Když se široké gumičky dostaly ze světa módy, mnohé ženy si oddechly. Bohužel nyní se jim tento výsměšný doplněk do životů vrátil.

5) Bambulky

Bambulky jsou něco, co bylo populární vloni v zimě a v létě. Fungují jako přívěsek na klíče či telefonu. Pokud ještě nejste majitelem takové bambulky, nyní je ten pravý čas na to, abyste si je koupili. Jak jsme zmínili, přicvaknout si je můžete jak na kabelku, tak i na klíče nebo na pásek u kalhot, pokud si na to troufáte.