Life

Jak oddálit a jak přivolat menstruaci?

Pánové si jenom mohou představovat, jak velké utrpení představuje pro ženy menstruace. Ženy ji však trpí, jsou za ni i v mnohých případech rády. Přece jenom menstruace je signál toho, že ženy nejsou těhotné, což celá řada žen ocení vědět. Na druhou stranu je menstruace velice nepříjemná část měsíce, která dokáže ovlivnit náladu všech žen. Ženy se touto dobou každý rok modlí, aby menstruace nepřišla v době, kdy budou na dovolené. To by si nemohly užít pravé letní radovánky. Pokud vám však menstruace na dny dovolené vychází, poradíme, jak ji přírodní cestou malinko pozdržet.

Samozřejmě se může stát, že mnohé ženy potřebují menstruaci spíše přiblížit, jelikož mají zpoždění. I s tím vám poradíme.

Jak menstruaci oddálit?

Pokud jste zjistila, že menstruace má přijít zrovna v době, kdy budete na dovolené, nezoufejte. Pokud neberete antikoncepci, která by vám mohla měsíčky oddálit, doporučujeme pít vodu s citronem. Citron totiž skrývá látky, které dokážou menstruaci chvilku pozdržet. Díky tomuto citrusu by se k vám mohla dostat třeba o tři dny později.

Je to však jen babská rada, ale stojí za vyzkoušení. Samozřejmě je nutné mít na mysli, že menstruaci o delší dobu, než jsou tři dny, oddálit nejde.

Jak menstruaci přivolat?

Jestli se strachujete o to, že jste těhotná, protože se vám menstruace zpozdila, doporučujeme sáhnout spíše po červeném vínu než po těhotenském testu. Červené víno v sobě obsahuje látky, které menstruaci přivolávají. Stejně tak se můžete naložit do horké vany, která také dokáže menstruaci přivolat, pokud máte zpoždění.

Účinný je také pohyb. Stačí tedy, abyste si vyšli běhat nebo abyste si zacvičili doma před televizí a nejen, že se budete cítit dobře a zdravěji, ale také si přivoláte menstruaci, kterou tak dlouho očekáváte.

Výše uvedené babské rady dokážou přivolat menstruaci do dvou dnů.