Fitness

Chytré náramky, které budou vašimi parťáky během cvičení

Sport se stal naším každodenním partnerem. Mnoho lidí sportuje hlavně pro zdraví, jiní proto, že musí, protože jim to bylo od lékaře doslova nařízeno. Pokud patříte k těm, kteří sport do slova a do písmene milují, možná by vás zajímalo, jak na tom vždy daný den jste. Například by vás zajímalo, kolik jste nachodili kroků, kolik jste uběhli kilometrů, jak dlouho jste aktivně cvičili nebo jak dlouhou dobu jste vykonávali jakoukoli aktivitu. Takové počítadlo pro vás může být i chytrý náramek.

Většina sportovců má své chytré hodinky, ale řekněme si pravdu – chytré hodinky jsou někdy tak těžké, tak masivní, že nemusí vyhovovat každému. Například ženy ocení něco drobnějšího, co nejde až tak vidět, co neupoutá pozornost, přesto je to něco, o čem ví, že bude zaznamenávat jakoukoliv jejich denní aktivitu.

Ženy si tedy nemusí kupovat hodinky, ale mohou sáhnout po skvělých náramcích, které jsou přesně to co, co hledají.

Co takové chytré náramky dělají?

Samozřejmě záleží jenom na vás, jaké hodinky si koupíte. Každé hodinky jsou jiné, každé jsou jinak barevné, každé umí naprosto něco jiného. Většinou se však shodneme, že náramky jsou vlastně digitální hodinky, mají v sobě zabudovaný krokoměr a taky měření tepu, což se hodí po každé sportovní aktivitě, kterou vykonáte. Taky se často napojují na telefon, do něhož si stáhnete aplikaci, v níž uvidíte všechny vaše denní výsledky trochu podrobněji. V mobilu se vám většinou ukáže, kolik pater jste vychodil, kolik kilo jste zhubli, započítají se veškeré vaše aktivity, které jste daný den vykonali. Je toho skutečně hodně, co takové náramky umí!

Jaké hodiny jsou nejlepší?

Takových chytrých náramků je dneska na trhu habaděj. Můžete si je porovnat ve srovnání na portálu Heuréka. Právě zde najdete top kousky, které jsou nejvíce chválené, s nimiž jsou lidé nejvíce spokojeni. Obecně k těm nejkvalitnějším chytrým náramkům patří ty z dílny Xiaomi.