Fashion

Tři typy sukní, které jsou nyní in!

Móda je v současné době poměrně rozmanitá. Každý si přijde na své. Samozřejmě existují kousky, které bychom ve svém šatníku měli mít, ať už je náš styl jakýkoliv. Každý by měl mí ve svém šatníku několik typů džínů, každý by měl mít v současném ročním období hned několik svetrů, které ho ochrání před chladem. Kromě toho bychom měli mít i sukně, které využijeme na mnoho různých příležitostí. Toto jsou tři sukně, bez kterých není náš šatník úplný.

Sukně jsou povinnou součástí šatníku každé ženy. Ženy by měly mít na paměti, že v současné době se dají sukně využít na mnoho různých příležitostí. Mohou si je obléknout na výročí, pokud slaví s přítelem, mohou si je obléknout do práce, jen tak v létě, mohou si je vzít do kina nebo na jiné rande či schůzku s kamarádkou. Sukně jsou taky součástí kufru tehdy, kdy se balíme na letní dovolenou. Hlavně na ní bychom bez krátkého oděvu nejspíše uvařili.

Pojďme si proto říct tři typy sukní, bez kterých se neobejdete.

1) Tylové sukně

Velice populární jsou v současné době tylové sukně, které se prodávají snad všude. Jsou skvělé nejen na běžné nošení, ale taky jsou skvělé na ples, kdy se lehce zkombinují například s hezkým topem na úzká ramínka. Samozřejmě se mohou kombinovat i s běžnými tričky či halenkami, ale to už není ideální look na ples.

2) Džínová sukně

Vloni se taky do módy dostaly džínové sukně, které jsou jistým comebackem. Přece jenom se nosily v devadesátých letech, kdy je nosily hlavně naše maminky na diskotéky. Dneska je najdete hlavně se zapínáním vpředu, kdy je zapínání buď na zip, nebo na cvočky.

3) Maxi sukně

Ani se nenadějeme a budou tady letní dovolené, proto bychom se už nyní na ně měli připravit. Do kufru bychom měli zabalit i takzvanou maxi sukni, což je dlouhá sukně až ke kotníkům, která je úžasně volná, tudíž pro léto jako dělaná.