Fitness

Ani ve fitku nezapomínejte na pitný režim!

V poslední době se stalo značně populární chodit do posilovny. Lidé zkrátka chtějí mít hezkou postavu. Především pánové si dbají na své svaly a chtějí, aby byly opravdu velké a mohutné. Ženy chodí především pro svou kondičku a taky posilovat především zadek, ruce, stehna a břicho. Mimo jiné samozřejmě dohlíží na kluky, protože takový pohled se jim nenabídne jen tak. Pakliže jdete to posilovny, měli byste dbát na základní oblečení, což v sobě nese u žen především legíny a nátělník, vše samozřejmě funkční, a pak taky sportovní podprsenku. Pánům stačí především funkční prádlo ve formě přiléhavého trička a kraťas. Samozřejmě nesmíte zapomínat na ručník, který je důležitý si s sebou vzít, protože cvičení není zrovna činnost, u které byste se nezapotili. Dbejte tedy na to, abyste si vzali s sebou do posilovny naprosto vše. Boty jsou mimochodem také základ, bez kterého se neobejdete.

I v posilovně dbejte na přísun tekutin!

Ovšem především v posilovně dbejte na to, abyste měli neustálý příjem tekutin. Hodně se budete potit, což znamená, že každou kapku potu musíte nahradit kapkou vypité vody. Mnohdy se stane, že budete muset vypít o litr více vody, než byste původně měli, ale to ostatně nevadí, hlavně ať nejste dehydratovaní. Rozhodně však pijte v průběhu, nevypijte najednou tři litry vody v kuse po cvičení, když se během cvičení nenapijete ani trochu. Zkuste to taky s proteinem po daném cvičení, který vás trochu zasytí, než přijdete domů.

Jestliže však chodíte do posilovny, měli byste dbát především na kvalitní stravu, protože především o ní to všechno je. Cvičení v posilovně nebude dobré a kvalitní, pokud nebudete i doma jíst to, co máte. Peníze v posilovně by pak mohly přijít v niveč, protože se po velkém náročném cvičení přejíte pizzou se salámem a ananasem. Vařit zdravě není náročné, jen si to chce zvyknout.