Fashion

S čím nosit kotníkové šněrovací boty?

Koupili jste si v nedávné době kotníkové šněrovací boty? Tomu se ostatně nedivíme, jelikož se jedná o kousek, který je opravdu krásný, vkusný a stylový. V současné době jsou kotníkové šněrovací boty velmi moderní, ovšem mnohé ženy neumí tento moderní kousek zkombinovat. Jenže musí se to naučit, vždyť už jedny kotníkové šněrovací boty mají v botníku. Jestliže jste se také jimi nechali zlákat, prozradíme vám a poradíme, s čím kotníkové šněrovací boty kombinovat.

Kotníkové šněrovací boty si však nepleťte s klasickými farmářkami, které dnes koupíte nejen v hořčicové barvě, ale také v mnoha dalších barevných provedeních. Farmářky, které obvykle kupujeme z dílny značky Timberland, jsou sice stále v módě, ale spíše se kupují černé či hnědé kotníkové šněrovací boty, které perfektně obepínají nohu. Nejsou tak masivní jako klasické farmářky, jsou spíše ženské – mnohé z nich mají i vyšší podpatek, samozřejmě tlustý, aby se v botách dobře chodilo.

Pokud právě černé nebo hnědé kotníkové šněrovací boty máte v botníku, máme hned několik tipů, jak je kombinovat.

Upřednostněte šaty nebo sukně

Krásné jsou boty zejména v kombinaci s šaty nebo sukněmi. Jelikož krásně obepnou nohu, nepůsobí nijak masivně ani kýčovitě. Ideální je, když si obléknete tenké silonky, k tomu šaty nebo sukni s topem a přidáte kotníkové šněrovací boty.

Jelikož se ale nejedná o extra společenský, elegantní kousek, nekombinujte šaty s elegantními šaty. Upřednostněte trochu rebelský vzhled, právě pro ten byly stvořeny a určeny. Rebelský vzhled můžete doplnit ještě krásným batůžkem, kabelku v tomto případě nechejte doma.

K úzkým kalhotám se také hodí

Kotníkové šněrovací boty se taktéž hodí k upnutým džínům, které krásně obepínají lýtka. V případě, že nohavice jsou roztažené, kotníkové šněrovací boty nejsou vhodnou volbou. Mnohem lepší jsou skutečně úzké kalhoty.