Tři outfity, kdy hrají lodičky hlavní roli

Kdo by nemiloval lodičky. Jsou to krásné, byť nepohodlné boty, které zdůrazňují ženskost. V současné době je možné zakoupit lodičky v mnohých provedeních. Nejstylovější jsou takové, které jsou pestrobarevné, ale dech se zastaví i při pohledu na lodičky, které jsou posety kamínky. Mezi aktuálně nejatraktivnější lodičky patří semišové, jež je možné zakoupit nejen v černé, ale také v červené barvě. Ať už sáhnete po jakýchkoli lodičkách, nenoste je jen na plesy nebo jiné společenské události.

Mnohé ženy jsou toho názoru, že lodičky jsou boty, které se nenosí nikam jinam než jen do divadel, na muzikály, na plesy nebo případně na svatbu. Jenže lodičky jsou boty, které se dají nosit i běžně, jen v nich dříve bolí nohy než třeba v teniskách.

Neschovávejte tak krásné boty, které dělají nádhernou nohu ženě a které ji opticky zvyšují, do botníků, nevytahujte je jen příležitostně. Přinášíme vám několik outfitů, u nichž hrají hlavní roli lodičky a které je možné nosit do města či do obchodu.

Outfit číslo 1

Lodičky vypadají fantasticky k džínům. Proto je s nimi zkombinujte. K tomu přidejte jednoduché bílé tričko, oblíbené vypasované delší sako, pásek, který krásně zúží pas a do uší připněte kulaté, velké náušnice, jež se dnes nosí. Hodinky jsou samozřejmostí, stejně jako kabelka do rukou.

Outfit číslo 2

Pokud sledujete aktuální dění ve světě módy, pak jistě víte, že se nosí zejména kostýmky. Nyní jsou velice oblíbené kostkované kostýmky nebo kárované kostýmky, jež se skládají z úzkých kalhot cigaretového střihu a vypasovaného delšího saka. Když k tomu přidáte prosvítavé body, psaní do rukou a nádherné lodičky na jehlovém podpatku, máte ideální outfit na schůzku či na večírek.

Outfit číslo 3

Lodičky se však především nosí k sukním nebo k šatům. Proto třetí outfit bude složen z lodiček, vypasované sukně do pasu, krásné košile či halenky se spadenými rameny a drobné kabelky, která se jen přehodí přes rameno. Opět hodinky jsou samozřejmostí stejně jako drobný talisman na krku.