Fashion

Ať je váš botník originální! Prozradíme, co v něm nesmí chybět

Podívejte se do svého botníku. Co vidíte? Jestli vidíte neoriginální šatník, který nevyzařuje žádnou hezkou barvou nebo zajímavým modelem, je třeba to napravit. Botníky už dávno nejsou jenom o jedněch balerínách a teniskách, které zakoupíte buď v černé, nebo případně v bílé barvě, protože to jsou barvy, které se hodí ke všemu. Dnes je móda extravagantní a pestrá, proto neohrnujte nos nad krásnými barevnými botami, které budou mít navíc zlaté nebo stříbrné aplikace. Abyste svým botníkem na první pohled okouzlili nejen sebe samotného, poradíme vám, co v takovém botníku nesmí chybět.

Jak jsme zmínili, na pultech obchodů nyní naleznete skutečně dech beroucí obuv mnoha barev a provedení. Mezi nejkrásnější obuv se řadí ta, která je zajímavého tvaru, která je barevná a živá. Po takových botách sáhněte, až budete příště nakupovat. Dokonce vám poradíme konkrétní podoby obuvi, které nesmí v žádném botníku chybět.

Nazouváky jako hit letošního léta

V žádném šatníku nesmí chybět nazouváky, které se označují za hit letošního léta. Nazouváky lze koupit v mnoha podobách, k těm nejvkusnějším patří ty, které mají mašli na přední straně a které mají vyšší podrážku. Neohrnujte nos ani nad klasickými žabkami, které vám přijdou vhod například na dovolené. Po jakých nazouvácích ale nesahat? Po plastových modelech. V těch se noha zpotí a nepříjemně klouže, navíc vznikají puchýře, které jsou bolestivé.

Sandálky pastelových barev se zaslouží o romantický look

Pokud sledujete aktuální trendy, moc dobře víte, že se do módy dostaly pastelové sandálky. Jedná se o sandálky na nízké podrážce, které jsou však velmi, velmi zajímavé. Zapínají se zpravidla kolem nártu a vypadají na noze velmi elegantně. Podle módních kritiků se s takovou obuví snadno vykouzlí romantický outfit, s nímž se okouzlí na míle daleko.