Fashion

Tři luxusní hodinky, které se řadí k nejdražším na světě

Rozhodli jste si udělat radost, ale nechcete si udělat radost něčím, čím si může udělat radost každý? V tom případě investujte do luxusních hodinek, kterých na světě není mnoho a které vlastní jen ti největší sběratelé světa. Řeč je o hodinkách, které se řadí k nejdražším na světě. Takové luxusní hodinky jsou sice drahá odměna nebo radost, na druhou stranu vám dodají pocit výjimečnosti. V případě, že nad luxusními hodinkami opravdu uvažujete, vybrali jsme tři hodinky, které se řadí skutečně k těm nejdražším na světě.  

Pamatujte, že jednotlivé hodinky jsou unikátní kusy, jichž není na světě mnoho. Některé hodinky jsou vyrobené jenom v jednom jediném provedení, a tak lze říct, že jsou opravdu nadmíru výjimečné.  

Hublot, Big Bang Geneve 

Jestli vám v kapse jen tak zbývá 127 milionů korun, co je investovat do hodinek značky Hublot? Máme konkrétně na mysli hodinky Big Bang Geneve, které jsou něčím, s čím se firma opravdu překonala. Jedná se o hodinky se strojkem, jenž je uložen v těle z bílého zlata. Společnost výjimečnému strojku dělá rovnou dvanáct stovek diamantů, z nichž každý má minimálně tři karáty. Na těchto hodinkách se podílelo rovnou dvanáct brusičů, sedmnáct odborníků a pracovali na nich celý jeden rok.  

Patek Philippe, Henry Graves  

Hodinky Henry Graves z dílny značky Patek Philippe jsou hodinky, kterým se také jinak přezdívá “bankéřovy cibule”. Stojí skoro 400 milionů korun a jsou unikátní svým strojkem, jenž je uschován v osmnáctikarátovém zlatě. Pokud bychom se na hodinky podívali z mechanického hlediska, řekli bychom, že se jedná o jedno z nejvíce komplikovaných zařízení na světě.  

Louis Moinet, kolekce Meteoris 

Hodinky z kolekce Meteoris, jež pochází z dílny značky Louis Moinet, vyjdou na 111 milionů korun. Zaplatit se však za ně vyplatí, vždyť obsahují drahokamy, které k nám doputovaly rovnou z dalekého vesmíru.