Fashion

Trenýrky v dámských skříních jako symbol ženství

Možná nechápavě kroutíte hlavou, co je to za dobu. K holkám trenýrky přece nepatří. Ty modré do tělocviku jsme ale donedávna nosili dost často. Stop předsudkům a mýtům dávají volné trenýrky s nohavičkou v dámských skříních. Žena je svobodný tvor a tyto střihy ženám často velmi sluší. Je na zvážení každé z nás, jestli jsme zrovna ten typ. Klidně jen můžete oživit svůj šuplík se spodním prádlem. Důležitá je také kvalita a pohodlí. Jde o styl, který nás odliší od našeho okolí. Mnohé nejnovější kolekce spodního prádla ale trenýrky zařadily do dámských šatníků.

Prádlo, které budete milovat

Vsaďte na ty nejkvalitnější materiály, budou pohodlné, vzdušné i slušivé. Pro trenýrky, které volně dýchají, nezařezávají se tam, kde nemají a skvěle vám padnou, se budete často vracet. Klidně si pořiďte hned více barev a vzorů. Jejich nápaditost vás totiž zcela ohromí a možná i nakazí všechny vaše kamarádky. Z nákupu tohoto módního doplňku i praktického spodního prádla budete nadšení. Zvažte, jestli dámské trenky vhodné na spaní pak není škoda pouze schovávat pod peřinou. Existují totiž i nové modely patřící na veřejnost. Můžete v nich na zahradu, letní grilování, nebo strávit večer s partou přátel u sklenky vína. Pohodlí vám dopřejí díky skvělému střihu, který byl navržen přímo pro ženy.

Když je máš, tak je ukaž, slogan který hýbe létem

Opravdu velké množství dívek a žen se svými super úlovky neustále chlubí třeba na Instagramu. Slogan vybízí své spokojené zákaznice také k módním přehlídkám. Trenýrky nejsou jen pro legraci, ale i inspiraci a nebo vyhecování k letní zábavě. Pokud si myslíte, že k těmto nadšencům nikdy patřit nebudete, pořiďte si jedny domů na spaní a dejte jim šanci. Jakmile totiž jedny dámské trenky vyzkoušíte, budete chtít další. Vaší fantazii se meze nekladou. Jde o jedinečný způsob, jak si dopřát pohodlí nejen při spánku. Podlehněte na chvíli módě i trendům.