Beauty

Tmavé odstíny na ženské rty

Během zimy jsme většinou unavení a skleslí. Nechce se nám vyjít na ulici, pokud nemusíme do práce. U žen problém spočívá i v líčení se. Jestliže opravdu nehoří, nač absolvovat proceduru koupele, peelingu, foukání vlasů a následného líčení. Častokrát to, že se nechce vykonat všechny tyto fáze zkrášlování se, způsobuje, že ženy odmítají třeba i rande s vysněným mužem. Zkrátka je sledování oblíbeného seriálu v pyžamku či teplácích s rozcuchanými vlasy pohodlnější.

Jestliže se dámy ale opravdu rozhodnou vyjít na procházku do velkoměsta nebo jen malé vesnice, jsou nuceny sledovat nejnovější trendy, aby nevyšly se špatným odstínem rtěnky, která se už nenosí. Móda se mění rychle i v líčení, nejen v oblékání či kadeřnictví.

Líčení očí se nyní klaní převážně k přirozenému stylu. Ten je ale vždy podtržen výraznou rtěnkou. Největšími trendy v této oblasti je v současné době konturování, jež zvýrazní lícní kosti každé ženy, a tmavé odstíny rtěnek.

I když je venku tuhá zima, to, že potkáte slečnu s tmavými, až namodralými rty neznamená, že je jí taková zima. Je to holt móda. Většině dam ale opravdu sluší. Výrazně červená rtěnka bude hitem opět až za krásného slunečného počasí v létě, nyní při váhání zvolte raději tmavější odstíny této barvy. Bordó nebo sytě vínová rtěnka bude jasnou volbou. Pokud se nebojíte risknout i poněkud jinou tmavší barvu, sáhněte po hnědé či hnědo-fialové.

Abyste ještě více dosáhli trendy stylu, vyberte si místo lesklé rtěnky tu matnou. Matnost totiž v současnosti vede a je skvělým doplněním každého outfitu. I make-up tvoří outfit, o tom se nemohou vést žádné spory. Ty nejlepší módní matné odstíny naleznete v Praze nebo na pobočkách obchodního řetězce značky Douglas. Jedině tam (nebo na internetu) totiž zakoupíte jasné jedničky mezi těmito typy rtěnek – a to produkty značky NYX.