Fashion

Seznámili jste se už s volánky?

Móda je v poslední době hodně zvláštní. Člověk by řekl, že se nejedná jenom o comebacky z devadesátých let, které se do módy dostávají v enormním množství. Někdo by spíše poznamenal to, že dnešní hity či kousky, které najdeme v obchodech, jsou většinou ještě z dávnější doby, dokonce třeba až z První republiky či ještě z dřívější doby. Kousky v obchodech totiž začínají obsahovat nejen zvonové rukávy, jak se to kdysi nosilo, ale také už i barety nebo třeba volánky, které se pojí s viktoriánskou módou.

Konkrétně volánky jsou dnes opravdu stylové, ale kdo ví, jak dlouho na pultech obchodů vydrží. Přece jenom se sice jedná o vkusné zpracování například šatů nebo topů, ale moc dobře známe, jak je to s takovými sezonními hity. Aby nám i volánky nezmizely tak rychle, jak se do kamenných prodejen dostaly.

Než však zmizí z pultů v obchodech, tak si stejně nějaký volánkový kousek kupte. Nemusí to být typické tričko, ale sáhněte po elegantnějším kousku, který hezky zkombinujete třeba k úzké sukni. Nebo rovnou sáhněte po šatech!

Kde jsou volánky nejhezčí?

Jestliže byste si chtěli koupit ten nejhezčí volánkový kousek, pak si rozhodně kupte hlavně šaty. Právě již zmiňované šaty jsou s volánky nejromantičtější. Stačí mít volánky třeba místo rukávů, můžete je mít u výstřihu. Takové šaty se pak dokonale hodí například na svatbu nebo na jinou podobnou slavnost.

Populární se však staly i topy, které se hodí hlavně k úzkým sukním nebo k úzkým společenským kalhotám. Volánky jsou většinou místo rukávů. Pánové by možná řekli, že ženy vypadají jako voják, protože jsou ramena trochu naducanější, ale kdepak. Je to velice vkusné a elegantní.

Kam volánky nosit?

Jak již bylo zmíněno, volánky jsou romantické, tudíž se hodí spíše na svatby, oslavy výročí či jiné slavnostní události. Nosit je mohou ženy i třeba do práce, kde mají předepsaný dresscode.