Beauty

Jak se zbavit strií na prsou

Každá žena ví, že má své přednosti, které zaujmou dříve než zbytek těla. Takovou předností je i plný dekolt, kterým se sice nemohou chlubit všechny ženy, ale řada z žen ano. I když si mnozí lidé myslí, že dekolt je vždycky dokonalý, není to tak. I prsa mohou být napadena striemi, které mohou pořádně potrápit nejen starší ženy, ale i dívky. Strie jsou často způsobené porodem, rychlým růstem prsou nebo nárustem/úbytkem váhy. Posléze je poměrně obtížné se strií zbavit, ale naštěstí vám přinášíme pár osvědčených tipů, díky kterým vám nebudou strie hyzdit poprsí.  

Kupodivu jsou největšími pomocníky běžné věci, které máme obvykle ve svých domácnostech. Nevěříte? Přesvědčte se o jejich účinnosti sami! 

Jablečný ocet je velký pomocník 

Jablečný ocet je pomocníkem na celou řadu věcí. Dokonce pomáhá právě i na strie na prsou. Stačí, když si ho rozmícháte s horkou vodou a krouživými pohyby nanesete na prsa. Poprsí si poté schovejte do potravinové fólie, kterou následně ještě přikryjte. Důležité je, aby poprsí bylo v teple. Tím dosáhnete skvělých výsledků.  

Káva taky pomáhá 

Káva je pro mnohé lidi jen každodenní vzpruhou nebo životabudičem. Ovšem je pravdou, že káva jako taková navíc výrazně zvyšuje průtok krve, dokonce pomáhá při regeneraci buněk. Maska z kávy dokáže každou ženu zbavit se strií, stačí si jen připravit masku z kávy, mleté skořice, hnědého cukru a kokosového oleje.  

Aloe vera i na strie  

Kdo by neznal doslova zázračnou rostlinu zvanou aloe vera. Aloe vera je opravdu fantastickým pomocníkem nejen při boji proti akné, ale také dokáže zahnat i strie na prsou. Tato rostlina dokáže vyléčit opravdu cokoli, má zklidňující vlastnosti a poradí si s každým kožním problémem. V tomto případě si prsa čerstvou aloe potírejte, chvilku nechte působit a poté vlažnou vodou aloe smyjte. Doporučujeme to praktikovat několikrát do týdne.