Fashion

Rozšiřte svou sbírku kabelek o aktuální podzimní hity

Každá žena uvnitř šatníku ukrývá sbírku kabelek, na kterou je právem hrdá. Každé roční období přinese nějaký kousek, který může sbírku zase o něco rozšířit a může ji zase o trochu zpestřit. V současné době se ženy radují, jelikož podzim přinesl celou řadu různých kabelek, jež mohou ozvláštnit nejednu sbírku. Pokud jste také blázen do tohoto módního doplňku, neváhejte a pořiďte si ty, které jsou aktuálně in.

Jak jsme zmínili, v podzimních kolekcích se nešetřilo na kabelky. Zatímco vloni jsme jich zaregistrovali jen pár, letos se to napravilo a podzimní kolekce doslova překypují novými kabelkami, jimiž mohou ženy zpestřit svou sbírku. A jaké konkrétní by v každé dámské sbírce kabelek měly být?

1) Slaměné kabelky

I když jsou slaměné kabelky spíše letní hit, na trh se dostaly v podzimním provedení. Pokud jste tedy do nynějška zvažovali, jestli do slaměné kabelky i po létě investovat, přinesli jsme vám odpověď – rozhodně ano. Nejednalo se o trend, který byl žhavý jen v létě. Naopak bude žhavý i dál, nyní konkrétně v bílém provedení.

2) Plastové průhledné ledvinky

Ledvinky se přiřítily do obchodů velkou rychlostí a kupodivu sklidily obrovský úspěch. Zatímco na začátku roku bylo ledvinek v obchodech minimálně, nyní je jich všude dostatek, a to různých velikostí a barev. Dnes se nosí zejména přes rameno, ale najdou se stále ti, kteří nosí kabelku kolem pasu.

Abyste byli na podzim in, musíte si pořídit ledvinku, která je plastová a průhledná. O plastové módě jste určitě slyšeli, ledvinky jsou jen další výkřik této zvláštně extravagantní módy.

3) Korálkové kabelky

Vzpomínáte si na své dětství, kdy jste jako malé princezny vlastnily korálkové kabelky? Kupodivu právě korálkové kabelky se opět vrátily do módy a nadchly nejednu ženu. Může za to asi vlna nostalgie, která nás nutí kupovat si kýčovité korálkové kabelky, které však letos budou to nejlepší, co si můžete vzít na ples.