Fashion

Barety, kapitánky a pláštěnky. To však není to jediné, co podzim přinesl

Podzimní kolekce už jsou na trhu dlouho, ovšem některé kousky přišly teprve v posledních týdnech. Pokud nechodíte nakupovat dnes a denně, možná jste nové kousky v obchodech ještě nezaznamenali. Je to však velká škoda, jelikož právě nově příchozí modely jsou pro letošní podzim typické a určitě na pultech obchodů dlouho nebudou. Abyste však nechodili do obchodů zbytečně pro kousky, které vás možná ani nezaujmou, přinášíme seznam toho, co letošní podzim přinesl a do čeho bychom měli investovat, pokud chceme na podzim zazářit.

Pokrývky hlavy v hlavní roli

Pozastavit se musíme rozhodně nad pokrývkami hlavy, které jsou na podzim nepostradatelné. Zatímco v minulých letech jsme se za čepici styděli, nyní se s ní promenádujeme i doma před zrcadlem. Klasické upnuté čepice letos ponechejte ve skříni, raději investujte do jiných pokrývek hlavy, které jsou skutečně dech beroucí. Jsou to barety a kapitánky, jež nyní najdete nejen v kamenných prodejnách, ale také na internetu.

Barety a kapitánky se poměrně těžce kombinují. Ideální je je zkombinovat s kabáty nebo svetry, jiné kombinace nepřichází vhod. Tedy ještě kombinace se sakem nebo kostýmem – to je také velmi stylové.

Průhledné pláštěnky místo klasických deštníků

Letos vám v kabelce nebudou brát místo deštníky, jelikož právě deštníky jsou to, co je letos tabu. Místo nich se do obchodů dostaly průhledné pláštěnky, které poukazují na to, že se plastová móda přiřítila do světa jako lavina. Kupodivu jsou průhledné pláštěnky poměrně stylové, jsou totiž vyrobeny tak, aby vypadaly jako klasická bunda nebo kabát.

Kromě průhledných pláštěnek se můžeme radovat (nebo plakat) z plastových kabelek a ledvinek, kterých je nyní v obchodech také dostatek. Kromě těchto kousků se do módy přiřítily i plastové průhledné boty, o nichž mnozí lidé nevědí, co si myslet.