Fashion

Romantické zavinovací sukně jsou letos nepostradatelné

Přemýšlíte nad tím, že byste si do svého šatníku pořídili nějaký vkusný módní kousek, který využijete především v létě nebo na jaře? Poradíme vám, který kousek stojí za investici. Na internetu v současné době najdete hromadu tipů, které se týkají módních trendů, jenže kdybyste si měli kupovat každý kousek, o němž se píše, asi byste brzy přišli na mizinu. Raději investujte do romantických zavinovacích sukní, které známe z minulosti.

To, že se do módy vrátily retro kousky, zmiňovat ani nemusíme. Retro kousky jsou zkrátka fantastické a opět rozzařují naše šatníky. Mezi takovými modely najdeme zmiňované romantické zavinovací sukně, které si oblíbí každá žena především díky pohodlnosti. Sukně v sobě skrývají i jistou dávku elegance, a tak se ženy budou cítit i v pohodlném kousku naprosto neodolatelně.

Jak zavinovací sukně vypadají?

Zavinovací sukně nemusíme představovat. Každá žena si vybaví, jak vlastně vypadají. Jedná se o fantastické sukně, které jsou vlastně jenom jedním kusem látky, jenž se omotá kolem postavy a zaváže se. Kousek vypadá opravdu vkusně a dá se kombinovat skutečně se vším.

Mezi nejpopulárnější podoby zavinovacích sukní patří zejména květinové motivy nebo miniatury. Jelikož je v módě duhová mánie, neuděláte krok vedle ani se sukněmi barvy duhy. Jen si dejte pozor na následné kombinování s ostatními kousky.

Jaké boty k sukním volit?

Sukně jsou skvělé v tom, že se k nim hodí každý typ obuvi. K těm nejvhodnějším typům obuvi patří kecky (tedy plátěné tenisky, které nejsou nijak výrazné a masivní), dále také sandálky, a to nejlépe na vyšším, sloupovém podpatku. Opět zde platí, že pokud si k sukni obujete vkusné boty s podpatkem, opticky zvýšíte svou postavu, což ocení především ženy menšího vzrůstu. Nižší obuv si mohou dovolit především ženy, které se pyšní skoro dvěma metry.