Beauty

Šílené beauty trendy, které nikdy nezkoušejte

Zajímáte se o líčení? Pokud ano, jistě jste na internetu narazili na pár zajímavých beauty trendů, které doslova boří internet. Takových trendů nalezneme skutečně mnoho, máme na mysli extrémní podoby líčení. Dokonce, když budeme hledat, narazíme i na návody, jak na to. Ženy, které se líčí takto extravagantně, asi netuší, že se jedná o rádoby „beauty trendy“, které na ženskou tvář nepatří. O jakých šílených beauty trendech je řeč?

Líčíme se žlutou tvářenkou

Ženy si tvářenky zamilovaly, a to především díky tomu, jak vkusně rozjasní obličej. Bohužel mnohé ženy si neuvědomují, že vkusné jsou jen růžové či nude tvářenky, které podtrhnou lícní kosti. Jiné barvy nejsou povoleny. Na sociálních sítích se však začal šířit jistý beauty trend, kterým je žlutá tvářenka. Ženy se začaly líčit žlutou tvářenkou, která dává lidem pocit, že ženy trpí žloutenkou.

Nehty se spirálkou jako nejméně praktický beauty trend

Kde jsou ty časy, kdy ženy prahly po gelových či akrylových nehtech? Ještě v nedávné době to byl obrovský hit, později se na nehty začaly lepit různé masivní aplikace, které při běžných činnostech ničemu nevadily. Nyní se však do módy dostaly nehty se spirálkou, jež jsou velice nepraktické. Zamotané nehty brání při běžných činnostech, ženy po nich však touží čím dál víc.

Duhové vlasy jako součást duhové mánie

Sice se do módy dostaly barvy duhy a duhové oblečení by mělo rozzářit náš všední šatník, ale co je moc, to je moc. Duha by měla zůstat v šatníku, neměli bychom ji přenášet i na svou hlavu. Bohužel mnohé dámy (a nejsou to jenom teenageři) se domnívají, že duha patří i na hlavu. A tak si své vlasy barví do všech barev duhy a pánové hledají poklad, který se na konci duhy ukrývá.

Flitrové masky vystřídaly masky běžné

K dalším šíleným beauty trendům patří i flitrové masky. Mnohé influencerky zjistily, že s obyčejnou maskou nezískají dostatek odběratelů, proto se rozhodly na svůj obličej nanést flitrovou masku, která sice nebojuje proti pupínkům (spíše výskyt pupínků podporuje), ale za to sklízí obrovské úspěchy.